Через майстра лісу державі завдано збитків на суму понад 130 тис. грн.

Майстер лісу Яблунівського лісництва за три місяці цього року не виявляв та не зафіксував незаконну рубку дерев різних порід, хоча мав реальну можливість і зобов’язаний був це зробити. Крім того він не виявив лісопорушників та навіть не намагався встановити місця знаходження незаконно зрубаної деревини. Таким чином через неналежне виконання майстром своїх службових обов’язків, а також несумлінне ставлення до них, державним та громадським інтересам заподіяно значну шкоду – понад 130 тисяч гривень.

Провівши ряд перевірок Івано-Франківська міжрайонна природоохоронна прокуратура встановила, що лісова ділянка на якій було здійснено незаконну рубку лісу входить в територію національного природного парку “Гуцульщина”.

В діях майстра лісу Яблунівського лісництва прокуратура вбачає ознаки складу злочину, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України. Порушена кримінальна справа.

 

13


Кількість переглядів - 4016
29.03.2011 17:28
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (1)
Василь І. | 30.03.2011 00:15Прочитав. Не знайшов на сайті НПП "Гуцульщина" такого структурного підрозділу (Яблунівського лісництва) вказаного парку. Хтось у чомусь не розібрався. Як завжди.
В одному не сумніваюсь. Виходячи з термінології вжитої автором, постанова про порушення справи є справжнім "шедевром" юридичної думки: "Крім того він не виявив лісопорушників та навіть не намагався встановити місця знаходження незаконно зрубаної деревини". Хоч в Журнал "Перець" (рубрика "Страшне перо не в гусака").
Порада автору (13): піти в прокуратуру і перепитати - де ж він був такий трафунок, або ж передзвоніть в національний парк... І останнє. Через 2 місяці спитайте: Що з того вийшло ? Напишіть знову. На Фіртці (маю на увазі агенцію новин).

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Строительный портал http://stroicia.ru