Нова зустріч зі сніговою людиною: сенсація чи черговий обман? (відео)

За твердженнями жителя Північної Каліфорнії Томаса Байєрса, йому вдалося зняти на відео сенсаційний 5-ти секундний ролик, на якому зображена снігова людина, що перебігає через автотрасу.

Цей ролик Томас Байєрс зняв на території округу Рутефорд цього вівторка, при цьому зображення на знятому відеоролику вийшло розпливчастим і на ньому можна лише розглянути нечіткий силует, що має розмиті форми. Істота, на цьому відеоролику, виляючи задом, перебігає через автомагістраль в недозволеному місці, видаючи при цьому гучні гарчливі звуки.

Автор ролика помістив його на своїй персональній веб сторінці в інтернеті. Тут же можна прочитати його розповідь про зустріч з незнайомою істотою, якій Томас вже придумав ім'я Ноббі, і дізнатися основні фізичні характеристики снігової людини. За словами Байєрса, істота видавало вкрай неприємний запах і мала зріст орієнтовно близько двох метрів.

Не дивлячись на те, що інформація такого роду завжди користується величезним попитом в інтернеті, який охоче розміщує усілякі сенсації, пов'язані з загадковими істотами, типу Йеті і лох-неського чудовиська, а відео ролик знятий Томасом встигли показати популярні американські телевізійні канали, наукові експерти поставилися до цього відео вкрай недовірливо.

http://www.ufolog.ru/video/152

11


Кількість переглядів - 18945
25.03.2011 13:19
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (2)
en ligne louis vuitton | 21.01.2014 09:00thank you for share!
en ligne louis vuitton http://www.louisvuittonienligne.com
Алекс | 09.08.2011 13:43Хахах. Это точно он - снежный человек.

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги