Чому Коломойський не відпускає Коноплянку

 

/data/blog/47198/46ecb8e7bffc0bb73e94da72c6a94f24.jpg

 

Євгена Коноплянку можна назвати одним з найталановитіших молодих українських футболістів, але існують великі сумніви, що хтось з гравців його рівня коштує настільки великих грошей, які хотів одразу отримати "Дніпро".

 

Закрылось трансферное «окно» в европейском футболе. Команды и болельщики подводят итоги кампании и с новыми надеждами строят планы на оставшуюся часть сезона.  Украинскую же часть футбольного сообщества в эти последние дни более всего интересовал исход многосерийного «детектива» про переход игрока сборной Украины и «Днепра» Евгения Коноплянки в «Ливерпуль». Сегодня мы уже точно знаем, что трансфер не состоялся. Давайте попробуем проанализировать, что могло помешать в последний момент завершить сделку, кто от этого выиграл и, возможно, проиграл.

  

Сразу оговорюсь, что все, сказанное ниже, является лично моей точкой зрения и не претендует на истину в последней инстанции. Я могу рассуждать как рядовой болельщик, ибо мы не владеем полной информацией по финансовой стороне трансфера, требованиям сторон, пожеланиям самого футболиста и т.д. Поэтому постараемся по второстепенным признакам разобраться, что же все-таки произошло.

 

Евгений Коноплянка последние несколько лет по праву считается одним из самых талантливых молодых украинских футболистов. Он успешно выступает за клуб и сборную, выделяясь хорошей скоростью, резкостью, скоростным дриблингом, мощным поставленным ударом. Евгений хорошо провел последний отборочный цикл в сборной, особенно запомнился его гол англичанам на выезде. Слухи о переезде Коноплянки в сильный европейский чемпионат возникали осенью с завидным постоянством. Мелькали названия французских, немецких и английских клубов. В конце концов, в последние дни трансферного окна футболиста отправляли в «Ливерпуль». Но в последний момент все сорвалось.

 

Могу предположить, что тут стороны перехитрили самих себя. По скудным сведениям, которые просачивались в прессу, говорилось, что «Ливерпуль» не хочет платить «всё и сразу». Что предлагается оплата трансфера (около 18-20 млн. евро) частями и с условиями (выход клуба в ЛЧ, участие Коноплянки в 50% игр за клуб и т.д.). С точки зрения англичан – разумно. С точки зрения «Днепра» (Коломойского) – неприемлемо. При неудачном стечении обстоятельств у «Ливерпуля» и у Коноплянки «Днепр» получил бы намного меньше, возможно, в разы. Коломойский так рисковать не будет. Хотя, оставляя игрока уровня Коноплянки в Днепропетровске даже на полгода при конкретном предложении из Англии, клуб тоже рискует. Так как не факт, что через полгода такое предложение сохранит свою силу. В большом футболе все меняется очень быстро и за более короткое время. Скорее всего, «Днепр» и «Ливерпуль» сознательно тянули время до последнего, надеясь склонить оппонента в цейтноте к своим условиям. Не вышло. 

 

Есть еще одна заинтересованная сторона этого дела, от которой, правда, в сложившейся ситуации мало что зависело. Это сам футболист. Коноплянка горел желанием уехать. Финансовые условия для футболиста предлагались вполне приличные, «Ливерпуль» - команда не последняя, как и английская Премьер-лига. Понятно, что сегодня Евгений испытывает разочарование. Но давайте поговорим о чисто футбольных вещах. Из наших футболистов (я имею ввиду всех ребят из бывшего Союза) в Англии более-менее заиграли только Канчельскис и Лужный. Остальные же сталкивались с серьезными проблемами. Давайте вспомним Шевченко, Реброва, Жиркова, Глеба, Погребняка, Смертина, Павлюченко, Кулькова, Билялетдинова, Аршавина. Также пробовали себя в Британии (в Шотландии) Кузнецов и Михайличенко. Может, кого-то еще забыл, но факт остается фактом – заиграть в Англии нашим игрокам очень сложно. Особенно сейчас. В Англии футбол чрезвычайно скоростной, силовой и динамичный. Ровный состав лиги. От футболистов требуется не только сама техника, а именно скоростная техника. Умение отбирать мяч, вести постоянную силовую борьбу вне зависимости от позиции на поле. Играть через два-три дня, причем играть на стабильно высоком уровне.  Откровенно говоря, я не уверен, что Коноплянка соответствует этим требованиям. Думаю, идеальным чемпионатом для такого игрока является испанская Примера.

 

Любой товар (хоть и звучит несколько цинично по отношению к человеку) стоит именно столько, сколько за него готовы заплатить. Уверен, что если бы «Ливерпуль» был готов заплатить требуемую «Днепром» сумму – Евгений уже б примерял красную футболку. Но все, что не делается – к лучшему. Надеюсь, время подтвердит мои предположения.

 

Еспресо-блоги


06.02.2014 434 0
Коментарі (0)

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1970
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1868
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1862
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5529 49
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2158 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1515

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

750

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

803

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1005

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

1008
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1775
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3687
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10263
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26154
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10191 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7719
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

906
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

214
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

268
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

387
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1286
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

891