Проект виготовлення документації на пам’ятний знак жертвам Чорнобиля затвердить Івано-Франківська міська рада

50 тис. грн. буде скеровано головному управлінню праці та соцзахисту населення ОДА для надання одноразової грошової допомоги одиноким непрацездатним громадянам, інвалідам та малозабезпеченим з числа постараждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

 

У квітні на засіданні колегії головного управління охорони здоров’я ОДА буде розглянуто стан медичного забезпечення краян, постраждалих «чорнобильців».

 

Впродовж квітня до сумного чвертьвікового ювілею Чорнобиля у райцентрах, селах, селищах та Івано-Франківську пройдуть вечори-реквієми пам’яті про загиблих і померлих від наслідків Чорнобильської катастрофи, а також богослужіння; в бібліотеках організують тематичні книжкові виставки, присвячені ліквідаторам аварії на ЧАЕС.

 

Управлінню культури, головному управлівнню освіти і наукиОДА, обласному академічному муздрамтеатру ім. Івана Франка та Прикарпатському національному університету ім. Василя Стефаника доручено провести благодійний концерт з нагоди 25-х роковин Чорнобиля за участю провідних виконавців та художніх колективів області.

 

16


Кількість переглядів - 2998
18.03.2011 19:46
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги