Останні новини з протестних акцій з Києва (телефоном, додається багато фото, постійно оновлюється)

 

 

 

Як повідомляє з Києва учасник протестних акцій депутат Івано-Франківської обласної ради Юрій Романюк в даний час дві колони мітингувальників рухаються від Михайлівської площі та від пам'ятника Шевченкові в сторону Майдана Незалежності.

 

"Наразі складно оцінити яка кількість людей приймає участь в протестних акціях. Міліції поки що не видно. Вони лише оточили пам'ятник Леніну і "йолку. Наша колона зараз вже рухається по Хрещатику", - розповідає Юрій Романюк.

 

Раніше поряд з пам'ятником Шевченкові навпроти головного корпусу Київського національного університету імені Шевченка відбулася виїзна сесія Коломийської міської ради.

 

Про це повідомив телефоном з Києва керівник фракції ВО Батьківщина в Івано-Франківській облраді Юрій Романюк. Серед іншого сесія прийняла рішення про заборону використання на території міста Коломиї в установах державної та місцевої влади портретів президента України Віктора Януковича.

 

Під час розмови Юрій Романюк повідомив, що на площу поряд з пам'ятником Шевченкові прибув лідер найбільшої опозиційної польської партії "Право і Справедливість" екс-прем'єр-міністр Польщі Ярослав Качинський, брат президента Польщі Лєха Качинського, який загинув в авіакатастрофі під Смоленськом. Ярослав Качинський раніше заявив про свою підтримку мітингувальникам в Києві та про необхідність для ЄС розробки великої програми підтримки реформ в Україні.

 

12.47. Юрій Романюк: "Ми підійшли до Майдану Незалежності. Жодного міліціонера немає. Очевидно, що міліція паралізована. Керівник міської міліції Києва подав у відставку. Пам'ятник Леніну охороняли лише офіцери міліції без "Беркута". На Майдані поряд з "йолкою" мітингувальники повилили паркани, не видно жодного міліцонера..."

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ярослав Качинський підтримує мітингувальників

 

 

 Виїзна сесія Коломийської міської ради голосує за заборону портретів Януковича в Коломиї

 

Фото Юрія Романюка


Кількість переглядів - 2540
01.12.2013 12:37
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (5)
volodumurnazarenko | 13.03.2014 19:15Пукіну.

Пукін що ти натворив.
Мир людський занепастив.
Краще вішайся злочинцю.
Бо своє уже віджив.

Статус ворога нажив.
Та прокляття заслужив.
Місце в пеклі застовпив.
Нечисть мабуть підкупив.

То ж чорти тебе обслужать.
Та не так як ти хотів.
Без обов"язків, законів.
Щоб наповну потерпів.

12.03.14. В.Назаренко.

Гуцул | 01.12.2013 14:18Віталій Едуардович Портніков гарно будує Україну. Ох іуда!! марія | 01.12.2013 13:25Я дякую всім хто вірить в Україну і пітримую усіх хто сьогодні на
мітингу,я з вами!
Антиманипулятор | 01.12.2013 13:17ПРОВОКАЦИЯ В КИЕВЕ УДАЛАСЬ!!!

Политолог Кость Бондаренко удивлен ночными событиями на Майдане и считает, что они играют против президента Виктора Януковича.

«На самом деле саммит в Вильнюсе закончился очень успешно для Украины, - сказал Кость Бондаренко. – Виктор Янукович через отсрочку Ассоциации с ЕС фактически вышел из под опеки американцев и их союзников поляков, которые лоббировали это невыгодное для нашей страны соглашение. Он переключился напрямую на диалог с Германией и другими странами Старой Европы. Заявление Франции о готовности выступить посредником в диалоге с Россией. Приглашение от Меркель посетить Германию. Информация о возобновлении переговоров о трехстороннем газовом консорциуме между Россией, Германией и Украиной, который бы похоронил никому не нужный и затратный Южный поток. Все это говорило в пользу того, что у Киева получилось наладить трехсторонний диалог по линии ЕС-Украина-Россия.

Но события этой ночи поставили под вопрос реализацию всего плана, так как теперь можно ожидать резкой реакции и Германии, и Франции на провокацию на Майдане. Власти это точно не надо. Кто стоит за этой провокацией можно только догадываться».
іван | 01.12.2013 13:00Це супер. Ось воно люди все чітко видно хто які сили представляє. Церква прихистила невинних людей з майдану від побиття правоохоронцями. Церква показала, що вона - сила добра. Правоохоронці захищають свою найбільшу цінність - л-е-е-еніна - сили зла.

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Аномальна правда
Душа і тіло