ШЕВЧЕНКА З КРІПАЦТВА ВИКУПИЛИ МАСОНИ

Автор бестселлера "Україна масонська" історик Віктор Савченко стверджує, що Тараса Шевченка викупили з рабства масони.

 

Таке переконання він висловив під час телепрограми "Велика політика з Євгеном Кисельовим". Він повідомив, що і Жуковський, і Брюлов, які власне і організували викуп з кріпацтва Тараса Шевченка, були масонами.

 

На його думку, масони були на ту пору серйозною громадською організацією, яка шукала нових шляхів реалізації, і для цього, можливо, їм потрібен був поет з народу, а Шевченко повністю підходив для цієї ролі. У цьому розумінні Шевченко був політичним "лідером думок".

 

Також побутує інформація, що і сам Тарас Шевченко після того як отримав волю, став учнем-вільним мулярем. Зауважимо, що масони декларують, що вони приймають до своїх рядів "людей вільних і доброї слави". І коли Шевченко "став вільним" (не кріпаком), то міг бути прийнятим у масонство.

 

11


Кількість переглядів - 11535
01.04.2011 10:42
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (4)
tNFFayhg | 20.02.2013 05:59For the love of God, keep writing these atrliecs. До Маяти | 20.03.2011 22:33Петлюра мав Третій градус і був Великим магістром України, Грушевський дійшов до Другого. Саме за його порадою Велика ложа Імперії отримала назву Великої ложі народів Росії (ВЛНР), а не ВЛР, як пропонували російські ура-патріоти з петербурзьких масонів. Франко не піднявся вище Першого градусу, а Сковорода масоном не був. масонами стали учні Сковороди. Серед його прямих учнів було три керівника українських лож. Саме духовні "онуки" Сковороди - послідовники масонів кінця 18-го століття - викупили з кріпацтва Тараса Шевченка. Маята | 19.03.2011 14:47А це правда, що Грушевський, Петлюра, Франко і Сковорода були масонами? Пуцер | 16.03.2011 22:49Мабудь масони нормальні пацани

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги