Головних бухгалтерів обласних інтернатів зобов'язали не допустити боргів

Учора в головному управлінні праці та соціального захисту населення Івано-Франківської облдержадміністрації відбулася нарада керівництва обаласті із головними бухгалтерами інтернатних закладів.

 

 

Розглянуто питання щодо опрацювання результатів ревізії КРУ в Івано-Франківській області, проведених в Залучанському та Снятинському дитячих будинках-інтернатах в 4 кварталі 2010 року; проаналізовано залишок асигнувань та проведення змін кошторисних призначень на 2011 рік; подано план заходів щодо виконання програми розвитку системи реабілітації та трудової зайнятості осіб з обмеженими фізичними можливостями, психічними захворюваннями та розумовою відсталістю на 2011 рік.

Головним бухгалтерам будинків-інтернатів (пансіонатів) та обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів доручено: опрацювати наказ Міністерства праці та соціальної політики України та Міністерства охорони здоров'я України від 05.10.2005 р. №308/519 «Про впорядкування умов оплати праці працівників закладів охорони здоров'я та установ соціального захисту населення» і привести тарифікаційні списки на виплату заробітної плати працівникам інтернатних закладів у відповідність до зазначеного наказу; забезпечити виплату заробітної плати та реєструвати фінансові зобов'язання по КЕКВ 1111 та КЕКВ 1120 в межах кошторисних призначень на 2011 рік; щорічно проводити індексацію балансової вартості об'єктів житлового фонду згідно з п.1.8 та п.2 Інструкції з обліку основних засобів та інших необоротних активів, затвердженої наказом Державного казначейства України від 17.07.2000 р. №64 (із змінами) та ін.

 

16


Кількість переглядів - 2628
11.03.2011 20:18
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги