Демонтаж зовнішньої реклами в Івано-Франківську контролюватиме міліція


http://job-sbu.org/wp-content/uploads/2012/04/41232fc25d_194018.jpg

Фото: job-sbu.org

 

Минулого тижня в Івано-Франківську демонтували зовнішню рекламу на вулиці Січових Стрільців - від офісного центру «Екстім-сіті» до перехрестя вулиць Мазепи – Січових Стрільців.

 

Однак, вже традиційно не обійшлось без інцидентів. Підприємці не постішають позбавлятися яскравих вивісок. На одній із адрес виник конфлікт між власниками магазину та працівниками Івано-Франківського міського рекламно-інформаційного центру. Довелось викликати правоохоронців.

 

Втім, і вони не поспішали на допомогу комунальникам. Про це сьогодні на оперативній нараді у міського голови повідомила директор Центру Вікторія Шахоріна.

 

За її словами, за два дні до проведення робіт із демонтажу вона надіслала офіційний лист із проханням забезпечити громадський порядок та порядок під час виконання робіт, але, правоохоронці на це не відреагували. А коли вже безпосередньо трапився інцидент, то також не поспішали на виклик.

 

"Ми двічі зверталися на 102 і тільки один раз до нас виїхав наряд", - зауважила Вікторія Шахоріна.

 

Така "оперативність" правоохоронці обурила міського голову Віктора Анушкевчиуса і він розпорядився, щоб правоохоронці таки супроводжували комунальників під час виконання ними робіт по демонтажу.

 

 

Читайте також:

У Франківську із боями демонтують рекламні вивіски (фото)


Кількість переглядів - 968
15.10.2013 14:43
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (1)
А | 15.10.2013 14:52вивіски знову будуть,тільки після того як підприємці заплптять цій Шахоріній та тим,хто її кришує

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Аномальна правда
Душа і тіло