Попит на Івано-Франківський аеропорт був тільки тоді, коли був частково закритий Львів?

 

На переконання Олександар Шевченка, якщо б з Івано-Франківська було вигідно літати, то фірми-компаньйони "Скорзонери" цим б обов'язково скористалися.

 

Про це директор ТОВ "Скорзонера" сказав, коли БРІЗ звернувся до нього з проханням прокоментувати чутки, що товариство-концесіонер "Міжнародного аеропорту "Івано-Франківськ" не пускає деякі компанії на ринок Прикарпаття": "У наших партнерів є досить різних літаків. Якщо так вигідно літати з Франківська, то чому літаки навіть близьких нам компаній не літають? Була б тоді зрозуміла мотивація не пускати лоукости. І ще, прошу не забувати, що аеропорт не може просто відмовити в обслуговуванні будь-якого літака: аеропорт не авіакомпанія. Правила польотів, авіаційну безпеку ще ніхто не відміняв. Антимонопольний закон не дозволяє вибірково одним надавати право на обслуговування, а другим не надавати. Також аеропорт не формує вартість авіабілетів. Це прерогатива авіакомпаній".

 

Олександр Леонідович підкреслив, що тільки завдяки "Скорзонері" івано-франківський аеропорт нормально функціонує: "В інших обласних центрах аеропорти повністю дотаційні за рахунок різних бюджетів, а ми ще й платимо 700 000 грн.в рік згідно договору концесії. І вже закуплено на велику суму різного обладнання та машин для дійсно безпечного обслуговування літаків"


Кількість переглядів - 378
10.10.2013 09:17
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Loading...
Loading...
Погода, Новости, загрузка...
завантаження...
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Аномальна правда
Душа і тіло

Афонські старці передбачили перемогу України у війні з Росією

29.08.2014

Україну очікує важкий час, але він триватиме недовго - по Божій волі, судилося створити могутню державу, порівняну з Київською Руссю, бо дух святої Русі знаходиться в Києві, і його пробудили люди. 22 роки - був усього лише летаргічний сон великого народу.

Переглядів - 1233Коментарів - 0
Loading...