Попит на Івано-Франківський аеропорт був тільки тоді, коли був частково закритий Львів?

 

На переконання Олександар Шевченка, якщо б з Івано-Франківська було вигідно літати, то фірми-компаньйони "Скорзонери" цим б обов'язково скористалися.

 

Про це директор ТОВ "Скорзонера" сказав, коли БРІЗ звернувся до нього з проханням прокоментувати чутки, що товариство-концесіонер "Міжнародного аеропорту "Івано-Франківськ" не пускає деякі компанії на ринок Прикарпаття": "У наших партнерів є досить різних літаків. Якщо так вигідно літати з Франківська, то чому літаки навіть близьких нам компаній не літають? Була б тоді зрозуміла мотивація не пускати лоукости. І ще, прошу не забувати, що аеропорт не може просто відмовити в обслуговуванні будь-якого літака: аеропорт не авіакомпанія. Правила польотів, авіаційну безпеку ще ніхто не відміняв. Антимонопольний закон не дозволяє вибірково одним надавати право на обслуговування, а другим не надавати. Також аеропорт не формує вартість авіабілетів. Це прерогатива авіакомпаній".

 

Олександр Леонідович підкреслив, що тільки завдяки "Скорзонері" івано-франківський аеропорт нормально функціонує: "В інших обласних центрах аеропорти повністю дотаційні за рахунок різних бюджетів, а ми ще й платимо 700 000 грн.в рік згідно договору концесії. І вже закуплено на велику суму різного обладнання та машин для дійсно безпечного обслуговування літаків"


Кількість переглядів - 577
10.10.2013 09:17
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах

Яв Назар
Леґал Леґо

27.09.2015 18:10

Легалізувати проституцію? Нардеп від «Самопомочі», однак, забув уточнити в своєму мегаглобальному проекті - де: у Верховній Раді загалом, чи винятково в його партії.

Переглядів - 514Коментарів - 2

Дмитро Корчинський
Що показав арешт Мосійчука

19.09.2015 21:57

Окрім Ложкіна та Гройсмана, всі інші союзники президента - ситуативні. Навіть Шокін. Майдан переміг занадто недавно. 
Президенту дедалі більше доведеться спиратися на людей путіна - Кучму й Медведчука, Кернеса й Вілкула...

Переглядів - 1473Коментарів - 0

Яв Назар
Законопрожект…

18.09.2015 23:25

Чи прийняття з подальшим впровадженням в дію закону про «Державне фінансування політичних партій» змінить положення «олігархізації політикуму» на всіх щаблях їм, олігархам,  у мінус? 

Переглядів - 544Коментарів - 0
Всі блоги
Україна і світ