Попит на Івано-Франківський аеропорт був тільки тоді, коли був частково закритий Львів?

 

На переконання Олександар Шевченка, якщо б з Івано-Франківська було вигідно літати, то фірми-компаньйони "Скорзонери" цим б обов'язково скористалися.

 

Про це директор ТОВ "Скорзонера" сказав, коли БРІЗ звернувся до нього з проханням прокоментувати чутки, що товариство-концесіонер "Міжнародного аеропорту "Івано-Франківськ" не пускає деякі компанії на ринок Прикарпаття": "У наших партнерів є досить різних літаків. Якщо так вигідно літати з Франківська, то чому літаки навіть близьких нам компаній не літають? Була б тоді зрозуміла мотивація не пускати лоукости. І ще, прошу не забувати, що аеропорт не може просто відмовити в обслуговуванні будь-якого літака: аеропорт не авіакомпанія. Правила польотів, авіаційну безпеку ще ніхто не відміняв. Антимонопольний закон не дозволяє вибірково одним надавати право на обслуговування, а другим не надавати. Також аеропорт не формує вартість авіабілетів. Це прерогатива авіакомпаній".

 

Олександр Леонідович підкреслив, що тільки завдяки "Скорзонері" івано-франківський аеропорт нормально функціонує: "В інших обласних центрах аеропорти повністю дотаційні за рахунок різних бюджетів, а ми ще й платимо 700 000 грн.в рік згідно договору концесії. І вже закуплено на велику суму різного обладнання та машин для дійсно безпечного обслуговування літаків"


Кількість переглядів - 693
10.10.2013 09:17
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах

Радислав Петрів
ІНКАУНТЕР з історіями про нас з тобою

26.10.2016 00:29

На «побачення» - ІНКАУНТЕР з історіями про нас з тобою – після трудових буднів  запрошує івано-франківців «Родина Кольпінга на Прикарпатті».

 -       Ну щож, почнемо ... Все в наших руках, і що самі захочемо зробити на побаченні, то і вийде.

Власне такими словами ведучий починає інкаунтер, – своєрідне знайомство. Коротка зустріч,  що покликана допомогти  зрозуміти себе та інших, разом пошукати  рішення своїх повсякденних проблем.

Сучасний мінливий, непередбачуваний, багатозначний й  складний світ, який в 2012 році з легкої руки американського полковника Стефана Гарроса отримав назву світ VUCA, -  змінює й саму людину, спонукаючи її до індивідуалізму, відчуження, постійної й виснажуючої гонитви за успіхом і щастям. Плата за це  – самотність.

Переглядів - 307Коментарів - 0
Всі блоги
Аномальна правда
Душа і тіло
Цікаво