Загадки Тибету та Аненербе

 

/data/blog/41454/6d8de6055588ce791835b6907c4b6641.jpg

 

Тибет і сьогодні привертає увагу шукачів непізнаного з усього світу. Не оминули її своєю увагу і таємні братства Третього рейху. Результати цих досліджень були засекречені - тому про Тибетські експедиції Аненербе (Ahnenerbe -спадок предків) відомо досить мало.

Фахівців з Аненербе (Ahnenerbe) завжди приваблювали важкодоступні куточки земної кулі. Німці шукали можливість встановлення контактів з найдавнішими цивілізаціями. Прикладом можуть служити численні експедиції до Антарктиди і в Тибет.

У 1938 році під егідою Аненербе до Тибету відправляється експедиція під керівництвом Е. Шеффера (E. Scheffer). Коли мова зайшла про склад, то впертий і незговірливий Шеффер був сильно незадоволений списком учасників. Особливо він протестував проти кандидатури Киця - антрополога і расиста, прихильника доктрини Вель. Після довгих розглядів, що приводили в лють вищі чини СС, склад учасників був визначений.


Слід зазначити, що після експедиції збереглася плівка (цікава доля цієї плівки-вона була виявлена в одній з масонських лож Європи після війни), знята німецькими операторами. Крім будівель Лхасси і Ярлінга на ній були зображені численні ритуали і магічні практики. За допомогою гуру викликалися злі духи, медіуми входили в транс, істеричні танці ченців бонців - все це було відображено німецьким оператором. Цікаво, що німців цікавив не стільки буддизм, скільки релігія бон.

Релігію Бон сповідували в Тибеті ще до приходу буддизму. Ця релігія заснована на вірування в злих духів і способи боротьби з ними. Серед адептів цієї релігії багато чаклунів і магів. У Тибеті, де забобони мають чільну роль над розумом адептів релігії бон, вважають за краще бути в добрих відносинах з потойбічними силами. Саме аспекти цієї релігії найбільше цікавили німців. Численні мантри, стародавні тексти викликали закікавлення у Третього Рейху. Вважається, що ефект мантр вимовлених в трансі, досягається акустичні резонансом. Саме звуки цих частот, на думку тибетців здатні налаштувати на лад, потрібний для спілкування з тим чи іншим духом.

Експедиція працювала над цими загадками, не покладаючи рук, але наближення бурі другої світової війни змусило магів з СС поспішно повернутися додому. Зносини з Лхассою тривали до 1943 року.

У 1945 році при штурмі Берліна радянські війська будуть враженні, побачивши мертвих тибетців у формі СС. Багато було версій - особиста охорона Гітлера, маги. Виникає цілком резонне питання, а чому саме німці стали обраними для владик Тибету? Чому саме німецької експедиції Шеффера був наданий такий теплий прийом?

На відміну від більшості експедицій, які побували в Тибеті, саме німецька несла в собі ідею нового світового порядку на основі расових ознаках, ідею надлюдини ... Експедиції з СРСР, Англії мали тільки державні завдання щодо впровадження агентури та розширення сфер впливу. Англійці хотіли не допустити тибетців з ідеями комунізму, а Союз в свою чергу, хотіли розширити межі свого впливу на Китай і Тибет, розглядаючи останній, як плацдарм для проникнення до Індії. Тому тибетці звернули свій погляд на німців з їх ідеями з перебудови світу. І саме тому експедиції Блюмкіна, Реріха, організовані НКВД зазнали невдачі. Земні цілі не манили тибетців.


02.10.2013 3125 0
Коментарі (0)

30.04.2025
Олег Головенський

Загалом, декларації «обраних народом» виглядають доволі скромними. Нічого особливого. Але дещо цікаве є. Як і сам аналіз та «рейтинги» здобутків чиновників.

2588
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

1227
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

1141
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

2334
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3769
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2770 8

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1006

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

846

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

799

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

744
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10480
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

1333
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

389
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5480
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

1190
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2989
02.05.2025

Презентували «Життєпис Івано-Франківська», а саме — другу книгу, яка охоплює період з 1939 по 2022 роки.  

581
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

429 2
27.04.2025

Президент Володимир Зеленський вважає, що найближчими днями можуть відбутися вагомі зустрічі, які наблизять припинення вогню для України.  

860
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

751
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

801