В Івано-Франківську радилися, як вирішити проблеми із вивезення сміття

 

http://tsikave.ostriv.in.ua/images/publications/4/9494/1317736406.jpg

 

 

В Івано-Франківську сьогодні відбувся круглий стіл, на якому обговорювали проблеми вивезення сміття у місті та можливі шляхи їх вирішення.

 

Участь у засідання взяли депутати Івано-Франківської міської ради, керівники комунальних служб міста, перевізники та громадські активіст.

 

Загалом йшлося про налагодження дієвої системи поводження з ТПВ та роздільного сміттєзбирання у місті.

 

Як наголосив екс-заступник міського голови Микола Саєвич, «вигідно сортувати сміття буде тоді, коли воно все потраплятиме на полігон». Для цього потрібно поставити закриті контейнери, з яких ніхто не розтягував би сміття. Окрім того, за його словами, для розробки схеми санітарної очистки міста потрібно близько 500 тисяч гривень.

 

У свою чергу представник перевізника ДП «Автоколона 2222» Михайло Циганюк зазначив, що потрібно також зменшувати об’єми вивезення сміття, для цього слід встановити відповідну ціну при здачі паперу, скляної чи пластикової пляшки.

 

Крім того, перевізники поскаржилися, що в Івано-Франківську на контейнерні майданчики незаконно звозять сміття з будівельних майданчиків, а іноді цілі автобуси із приміських сіл приїжджають та вигружають сміття у контейнери.

 

Тому, всі присутні також погодилися, що перш ніж переходити на роздільне сміттєзбирання потрібно привчити населення міста до як правильно викидати сміття та розробити механізм контролю за цим процесом.


Кількість переглядів - 2845
27.09.2013 15:21
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (2)
не ..............треба | 27.09.2013 17:31сміття з Івано- Франківська вивозити не будуть,бо а........сь хоче його купити сам і ввивезти за кордон.там кажуть він його поміняє на Єврики-бо треба хати синам купити і білі панчохи........... мешканець | 27.09.2013 16:04"Говорили балакали сіли заплакали" бач населення їм заважає сміття вивозити, та просто збільшіть кількість контейнерів (бажано з покришками, + окремі для пластику і скла, огородіть сміттєві майданчики (щоб захистити від псів та вітру), ну і просто саме сміття частіше треба забирати і то під чисту тобто те що впало поза бак або з машини також, якщо треба збільшіть тариф за вивіз щоб робітникам за прибирання доплачувати і звичайно контроль має бути.
Ну який порядок з смітям може бути на вул. Мазепи (біля повороту на Гординського)там баки стоять попри дорогу маже на тротуарі і як попало, то це люди винні чи ці ЙОЛОПИ які там у білому домі наради проводять.

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ