Чому Блохін мовчить про відставку

 

/data/blog/40743/8d5643800c0adb7f2fb20c5814ac9283.jpg

 

Тренер до кінця чіплятиметься за пост, виводячи з-під удару топ-менеджмент і футболістів «Динамо».

 

У Києві Олегу Блохіну довірили бити антирекорди. На уїк-енд «Динамо» вперше зазнало поразки в три м´ячі в чемпіонаті України. Команда розгромно поступилася принциповому суперникові, який освоюється в ролі лідера. Після дев´яти турів кияни перебувають на принизливому для себе шостому місці з відставанням в два очки від «Ворскли», в п´ять – від «Шахтаря», в дев´ять – від «Металіста». Лише на одне очко від «динамівців» відстають «Іллічівець» і донецький «Металург».

 

Якщо думаєте, що для «Динамо» це привід задуматися про помилки і відставки, то ви помиляєтеся. Після серпневої поразки «Динамо» в грі з «Чорноморцем» «Коментарі» вже повідомляли, як Блохін пояснював невдачі на старті сезону. Тоді наставник фокусував увагу на проблемах із реалізацією моментів і незіграності.

 

Блохін не дуже змінив тактику спілкування, але почав катастрофічно віддалятися від реальності. Після гри з «Металістом» він знову відзначив недолік зіграності й різний рівень готовності підопічних. Але деякі моменти у виступах тренера приголомшують.

 

Виявляється, команда показує хороший футбол і виглядає не гірше за лідерів чемпіонату. У Харкові рахунок був не по грі, а другим таймом Блохін «повністю задоволений». Тренер «динамівців» закликає не звертати уваги на три пропущені м´ячі, а відставання від конкурентів в УПЛ не вважає критичним. Це в той момент, коли команда ризикує програти боротьбу не лише за другу позицію, але і вперше в історії – за третю.

 

Напередодні матчу «Металіст» - «Динамо» з´явився провокаційний промо-ролик, в якому киян назвали «міцним середняком». Зараз це виявилося правдою, з якою «динамівцям» важко змиритися.

 

Уболівальники і ЗМІ вимагають відставки Блохіна, вказуючи на те, що він не може пояснити команді, в який футбол грати. Насправді, в команді не все так просто. Хитрує і сам Блохін, котрий уникає гострих коментарів і критики. Він і топ-менеджери клубу ведуть свою гру, в план якої швидке звільнення «головного» не входить.

 

За інформацією «Коментарів», після хвороби Блохіна основне навантаження з організації тренувального процесу «Динамо» поступово взяв на себе Олексій Михайличенко. Саме він в основному проводить заняття, готує футболістів. У цій схемі Блохін залишає за собою пост головного тренера, важливі репрезентативні функції і авторитет мотиватора. Що важливо в цій ситуації для клубу і головного тренера? Уникнути краху усталеної в «Динамо» системи керівництва і зберегти єдність колективу.

 

Саме з цієї причини гендиректор Резо Чохонелідзе говорить, що тренер виконує свої функції «досить успішно», у нього «чудова команда» і «ніяких приводів для відставки». Президент клубу Ігор Суркіс після кожного провалу заявляє про повну довіру Блохіну, спростовуючи навіть думку про відставку.

 

Зі свого боку Блохін не виступає з критикою на адресу менеджменту і футболістів. Розуміє, що такі дії, конфлікт з командою або Ігорем Суркісом – найкоротший шлях до відставки. Поки ж президент і лідери складу є союзниками тренера в боротьбі з критиками, для більшості з яких проблема на поверхні виглядає так: Блохін не може розпорядитися одним із найсильніших підборів гравців у сучасній історії клубу. В такому варіанті, наприклад, наче немає великих претензій до Суркіса, Чохонелідзе, Сівкова, Михайличенка, Баля, Ярмоленка, Ленса, селекціонерів, наставників молодіжних команд.

 

Керівництву «Динамо» не потрібна відставка Блохіна, а сам головний тренер помилок визнавати не буде. Це відомо з історій з ФК «Москва» і «Чорноморцем». Звільнення Блохіна не стане просто черговою заміною на тренерському містку «Динамо». Це капітуляція Ігоря Суркіса. Президент поставив на цього фахівця все, він продовжує наполегливо вірити в його «динамівський» успіх. Якщо кар´єра Блохіна завершиться фіаско, це означатиме, що сам Суркіс вже не знає, як розвивати «Динамо» далі.

 

Доведеться заговорити не лише про кадрове чищення футболістів, як часто було раніше, але і про глобальні зміни в менеджменті «Динамо». По суті, тоді це кінець і поразка всієї клубної структури в її нинішньому вигляді на чолі з Ігорем Суркісом. Йти на радикальні кроки в клубі не хочуть. Швидше за все, в «Динамо» досі розраховують підправити ситуацію в очах громадськості завдяки спортивним результатам. Можливість для цього зараз, до речі, є. Попереду домашні матчі з «Генком» і «Карпатами», зіграти на рівних з якими «динамівцям» ще під силу. А далі можна повідомляти громадськості про новий кредит довіри.

 

Коментарі


17.09.2013 390 0
Коментарі (0)

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1988
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1873
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1871
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5551 49
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2164 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1522

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

757

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

821

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1023

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

1014
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1787
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3694
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10271
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26162
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10197 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7724
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

912
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

236
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

274
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

395
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1293
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

898