"Свобода" спростовує інформацію про маєток Тягнибока

 

http://lenta-ua.net/uploads/posts/2012-11/1352289922_tyagnybok_small.jpg

 

Прес-служба ВО "Свобода" спростовує інформацію, котра днями прозвучала у програмі "Гроші" на телеканалі 1+1, в якій йшлося про те, що їх лідер Олег Тягнибок будує маєток у заповідній зоні під Києвом.

 

Віповідну заяву й поширили. Наводимо текст заяви повністю:

 

"Суміш гебельсівщини і совєцького агітпропу, поширена в сюжеті програми "Гроші" на каналі "1+1" 2 вересня 2013 року, просто шокує. Це чергова хвиля інформаційного бруду, який щодня виливається зі сторінок, радіохвиль та телеекранів олігархічних ЗМІ. Мета цієї знавіснілої дифамаційної кампанії – дискредитувати єдину дієву національну силу в парламенті. Сюжет – поза такими поняттями, як журналістські стандарти, европейські норми, професійна етика, збалансованість інформації. Все побудовано за принципом: "що більша брехня – то охочіше в неї повірять".

Псевдожурналіст Михайло Ткач уже не вперше продукує маніпулятивні сюжети про лідера "Свободи". Анонсуючи у своєму "викривальному" матеріялі, що "Тягнибок будує розкішний маєток у заповіднику", автор не наводить жодного факту на підтвердження свого твердження. Але навіщо Ткачеві факти і журналістські стандарти, коли він пряде своє псевдорозслідування згідно із завданням, поставленим його господарями! І це завдання йому потрібно виконати за будь-яку ціну. Демонструючи недобудовану споруду, "слідопит" Ткач ні сіло ні впало заявляє, що вона належить лідерові "Свободи". Основним "аргументом" стали слова невідомих осіб зі спотвореним голосом і розмитим зображенням, які спочатку твердять, що ця будова належить лідерові "Свободи", а згодом ті ж персонажі активно це заперечують. Відеокартинка постійно скаче, що вказує на маніпулятивний монтаж.

Єдиний документ, який демонструє Михайло Ткач, – це офіційна Декларація про доходи Олега Тягнибока. Вона потрібна псевдожурналістові для того, аби прочитати, що у лідера ВО "Свобода" жодної нерухомости у Київській області немає, але потім укотре повторити абсолютно протилежне.

Отже, мета зазначеної програми – продовження дискредитаційної кампанії щодо "Свободи" та її лідера на головних провладних каналах. Режимові конче потрібно відвернути увагу суспільства від реальних проблем, корупції і зловживань нинішньої влади і натомість посіяти в суспільстві зневіру й апатію. Очевидно, від цього інформаційного кілера годі чекати розслідувань про Межигір'я та його власників – на це замовлення не надходило. Є замовлення на поливання брудом опозиції. І в хід пущено брехню, маніпуляції та різного роду спекуляції.

У зв'язку з цим прес-служба Всеукраїнського об'єднання "Свобода" вимагає від керівництва каналу "1+1" у досудовому порядку спростувати неправдиву інформацію, поширену у програмі "Гроші" 2 вересня 2013 року. Офіційно заявляємо, що жодної нерухомости, крім заявленої у Декларації про доходи, у лідера "Свободи" та його родини немає. Закликаємо українських журналістів дотримуватися журналістських стандартів та не бути знаряддям у руках Банкової в боротьбі з опозицією. Залишаємо за собою право на захист честі, гідності і ділової репутації у судовому порядку.

Принагідно повідомляємо, що Олег Тягнибок не будує Тадж Магал, не орендує Венстмістерський палац, не має квартири в "Бурдж Халіфі" та не є афільованим власником Межигір'я".

 

Тягнибок будує розкішний маєток у заповіднику (відео)


Кількість переглядів - 1520
04.09.2013 07:55
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (13)
Софія | 04.09.2013 19:54Він не може бути зараз багатим, якщо він був з багатої родини до 1939 року. Всіх чоловіків хто не втік комуністи зразу завалили ,родини повивозили. Рідко кому вдалось втікти. Якщо нащадки і повиростали під час Союзу то завдяки спвіпраці з КГБ. Він так часто бреше що аж гидко. І про люстрацію вже мовчить. Марта | 04.09.2013 19:06Ой та ладно, про авто за півмільйона він теж відбріхувався довго, а
тільки нещодавно заявив, що то партія велить і він з багатої
родини. От і з будинком так само буде, має ж він кудись дівати
гроші зароблені у ригів за блокування потрібних законів і роботу
опудалом.
міка | 04.09.2013 17:26не розумію, чому такий ажіотаж навколо маєтку Тягнибока, хіба представники інших політсил усі поголовно живуть в хрущьовках чи в наметах? Ні, усі давно відбувати собі маєтки і не лише в Україні, і це уже всі сприймають як належне, а Свобода лиш недавно долучилася до влади, от і впала у вічі чого такі всі злі | 04.09.2013 15:33Все це добре. А де первинна документація на землю з прізвищем, де дозвіл на будівництво з вказанням власника тощо. Ех, доки ж буде така нелюдська політика, доки журналісти нагадуватимуть представників найдавнішої професії... до тягнизада | 04.09.2013 12:52дивись щоб твій вождь не опинився там де тимошенко. За вибір народу | 04.09.2013 12:52НЕ БУДУЄ,НЕ БУДУВАВ І БУДУВАТИ НЕ БУДЕ!!!ТІЛЬКИ РУЙНУВАТИ... гість | 04.09.2013 12:39Я - не я, і хата не моя! - традиційна відповідь свободи на усі закиди преси тьотя | 04.09.2013 12:07а чим погано, що лідер фракції будує будинок, у нас он-де прості мешканці живуть не гірше, то що - кожного "НА РОЗСТРІЛ"......ДОКОЛИ МИ БУДЕМ ЖИТИ ІЗ ЗАЗДРІСТЮ ДО БЛИЖНІХ???????? мешканка міста | 04.09.2013 11:56Шановні тролі - от Ви тут активно пишете, може б ви чимось
рориснішим зайнялись. сходили б на город - картоплю покопати, було
б більше користі від вашої діяльності
Дідо | 04.09.2013 11:02Немає нічого дивного, свобода як і усі в цій країні, що дорвалися до корита,
деребанить країну і це добре видно на Прикарпатті і в самому Станіславі
, а тягнибок як їх лідер добрий цьому приклад
Тягнигривня | 04.09.2013 09:59Хлопці, а може досить підігрувати владі і обливати брудом тих, кого ви самі і привели до влади? По-перше ознакою невеликого розуму є порекручування і насмішка з прізвища вашого опонента.Назвіть тоді і своє прізвище, щоб ми могли і з вас посміятися.Ви кажете, що "мрії збуваються", то почекайте трохи, аж поки вони збуватимуться і тоді звинуватимо всіх івся. І скажіть мені чи є у вас хоч хтось, про кого б ви не писали глупств?! Я не люблю Тягнибока, но поважаючи вибір своїх земляків, не дозволю собі безлідставно говорити дурниці. тягнибакс | 04.09.2013 09:33Слава хабарникаа-націоналістам! тягнизад | 04.09.2013 09:24Олег Тягнибок не будує Тадж Магал, не орендує Венстмістерський
палац, не має квартири в "Бурдж Халіфі" та не є афільованим
власником Межигір'я".Поки що...Але мрії збуваються,ще не вечір...В
нас "Свобода"свої мрії втілює в життя.

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ