Роман Ткач: В «Батьківщину» не збираюся. З «Третьою республікою» - спілкуюся..

 

 

Корреспондент "Фіртки" поспілкувався із депутатом Верховної Ради України минулого скликання, екс-секретарем комітету ВР та автором ключових питань земельної реформи Романом Ткачем.

 

Романе Володимировичу, нещодавно відбулося поглинання «Батьківщиною» партійного проекту «Фронт Змін» в непрохідній частині списку якого ви йшли восени минулого року на вибори до Верховної Ради. Ви якимось чином брали участь в цих обєднавчих процесах?

По-перше, по факту об’єднання. З того часу є різні коментарі. Я все-таки вітаю факт об’єднання, бо дійсно це один із реальних кроків. Різні партії багато говорять, а тут у лідерів партії вистачило мужності сісти і домовитися. 

По-друге, ясно, що цей процес не буде так легко проходити. А особливо на місцях. «Батьківщина» партія з певною політичною історією. Фронт змін – молода партія. Тому, безперечно, якісь нюанси будуть. Але – ще раз, - позитивно, що обєдналися.

По-третє, я, коли давав заяву на реєстрацію в ЦВК минулого року, коли включали в списки, ми всі члени Фронту Змін припинили тоді своє членство в партії. На сьогоднішній день я позапартійний.

 

В Батьківщину вступати не плануєте? 

Швидше всього, що не збираюся. Таких думок на цей час нема. Як людина з політчиним досвідом знаю принцип «ніколи не кажи ніколи». Але на сьогоднішній день поки що не планую.

На сьогоднішній день я навіть не в роздумах. Просто не планую.

Наскільки зрозумів із заяви лідерів, що ні на центральному, ні на місцевому рівні ніякого примусу до вступу колишніх «фронтовиків» немає.

 

Тобто, в політиці ви залишаєтеся, чи можливо йдете в "земельний" бізнес, як один з найкваліфікованіших фахівців в Україні та автор ключових законів із земельних питань?

В політиці залишаюся однозначно. А щодо бізнесу… То я просто допомагаю знайомим у цьому плані.

Якщо Бог дав такий момент, що зараз ніби затишшя, то я не хочу робити ніяких поспішних кроків. Побачу, поспілкуюся. Десь пізніше може і прийму якесь рішення.

Я зараз більше в Києві. Спілкуюся з усіма. В курсі подій. Поки що «вичікую» :)

 

Як вам Луценкова "Третя республіка"? Там нібито зібралася непогана каманда?

Дуже багатьох людей там знаю. Зараз з багатьма спілкуюся. Відкрию вам маленьку таємницю. Мені десь пропонували долучитися до цього процесу.

Наскільки я зрозумів, там зараз нема ще ніякої організаційної структури. Мені зараз імпонують принципи і напрямок «думання» і роботи Юрія Луценка. Дійсно якщо порівняти ситуацію з 2004-м роком, що нібито «нам лише треба лідера, вождя і все в нас вийде...» Що вийшло - побачили…

Юрко зараз пропонує інакші принципи – давайте пошуаємо людей, хто може працювати у різних напрямках, давайте об’їдемо Україну поспілкуємося з людьми, напишемо програмні речі – чого ми хочемо і як це зробити. Тобто він пропонує комплексний підхід. Наскільки я зрозумів Лученко не планує ставати опозицією до опозиції. У тих розумних кроках, як робить опозиція він її підтримуватиме, а де треба буде казати свою відверту думку – він її казатиме.

У мене позитивне ставлення до його проекту.

 

То вам пропонували долучитися і ви відмовилися? Зрозумійте, я з Романом Безсмертним, Тарасом Стецківим спілкуюся. З Юрієм Луценко після його виходу з вязниці вже двічі зустрічався. Я їх знаю і постійно тримаємо зв'язок. Це не те, що «вступай!». Там нема куди ще вступати. У нас йде такий процес спілкування, мене питали по питаннях розвитку села. Накільки я зрозумів, що Юрко зараз об’їжджає області, у форматі круглих столів йде спілкуваня. Може я запрошу їх в Івано-Франківськ. Ось така ситуація…


27.06.2013 921 9
Коментарі (9)

петренко 2013.06.27, 12:17
колись Луценка терпыти не міг.............. а зараз........................... сидів хлопака, був час подумати, переосмислити, багато перечитати передумати, можливо і цінності поміняти в правильному керунку.. бо більше і надії ні на кого нема.
Оля 2013.06.27, 12:20
Ткач позитивний дятько.
я 2013.06.27, 14:23
Ера Ткача закінчилась...
Ч 2013.06.27, 14:35
Допоміг сісти в крісло обл санітарного лікаря Яворському Міхаїлу, який знищив санітарну службу області. Головний критерій прийому на роботу був $ і щоб був полукровкою. Освіта не мала значення.
Станиславівець 2013.06.27, 14:43
Ех, Ромко. Третя республіка йому подобається... Ще з одного юдейського гімна не виліз, уже в друге вляпується...
Остап 2013.06.27, 15:07
Стикався з Ткачом, для нього порядність і людяність не пустий звук. Він автор головних законів по землі. Таких фахівців мало в Україні. Шкода, що Кроляча тусня набрала кого завгодно - купчаків, дирівих, шкварків, а таких як Ткач відштовхнула. Плоди вже вони почали пожинати. --- От не можу хоть ріж уявити собі Ткача в позиції купчака.....
6-а республіка 2013.06.27, 16:43
Ромку йди до шостої республіки,а там і до 10-ї доїдеш...........
Місько 2013.06.28, 00:16
Ромко забув як Юлю обгаджував ,а потім тихо хотів під брендом Батьківщини до Верховної Ради проскочити.А як Рух в області з Міськом Івасютином в угоду Рапатому завалили?! За це ордина від ньго отримали:Ромко,Шовковий,Івасютин і прочая п...братия.Надбавка до пенсії буде добра.От і вся музика.А вони далі хохлам мозги парять.То республіку придумали,то За Україну,то два відвали Руху до купи пробують ліпити.Все то є політичні песіонери -рвачі. Доля їм була дала шанс прислужитися народу і Україні, вони його пр...ли.Займайтесь хлопці тим на ,що вчилися.Це буде порядніше.І кайтися,кайтися!!
незнайомий 2013.06.28, 12:42
«А щодо бізнесу… То я просто допомагаю знайомим у цьому плані». Знайомим для себе - на майбутнє, а раптом не стану мажоритарником))) А не знайомі, не можуть розраховувати на допомогу? І щоб вони не кричали не обіцяли – це все пусті дзвони. Не вірю, не вірю і не голосую. От так воно все залишилось «сов деповське» - в того покоління і ні вишиванка, ні які партії не можуть змінити ці гени! І щоб вони не кричали не обіцяли – це все пусті дзвони. Не вірю, не вірю і не голосую!
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1958
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1858
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1853
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5481 46
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2150 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1508

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

741

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

794

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

996

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

1003
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1766
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3678
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10254
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26142
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10181 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7709
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

896
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

203
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

261
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

378
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1275
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

881