Військові та українські спецслужби цікавляться НЛО

У переддень нового, 2011 року, а точніше - в католицьке Різдво, в ніч з 25 на 26 грудня 2010 року, дві "літаючі тарілки" з'явилися над Харковом і Харківською областю! Про цей інцидент повідомив уфолог Павловський Олег Геннадійович, який проживає в смт. Вільшани біля Харкова. Він особисто став свідком неординарної події.

Два неопізнаних літаючих об'єкта з'явилися у полі зору Павловського близько опівночі, інтенсивно маневруючи на північному заході, в стороні міста Богодухів. Це були диски, що світяться сонячно, золотистим світлом - приголомшливе видовище серед ночі! Свідкові вдалося навіть сфотографувати об'єкти в кольорі на плівковий апарат (цифровим фотоапаратам уфолог не довіряє). Спостереження велося з боку селища міського типу Вільшани Дергачівського району Харківської області - це приблизно 25 кілометрів на північний захід від Харкова.

Найцікавіше, що коли диски пролетіли в бік Харкова, буквально слідом за ними на не дуже великій висоті пролетів явно військовий літак - судячи з форми літака і крил, які вдалося розглянути Павловському, це явно був Л-39 ("Альбатрос" виробництва Чехословаччини) з розташованого біля Харкова аеродрому Чугуїв (там розташований Харківський інститут повітряних сил імені І. Кожедуба). Льотчик літака напевно бачив обидва НЛО і, судячи з усього, намагався їх переслідувати.

Швидкості двох "літаючих тарілок" і літака були приблизно ідентичні: "Як вони йшли в небі, так і пішли за обрій", - зазначив Павловський, додавши: "Я дзвонив знайомим в ППО (точніше, в повітряні сили України, так як зараз ВПС і ППО об'єднані в єдину структуру), але мені відповіли, що ніяких літаків вони не піднімали".

Цікава деталь відбулася також і після того, як Павловський дав оголошення з приводу НЛО в одній місцевій газеті, в надії відшукати очевидців. Йому зателефонували серйозні люди з серйозним розмовою, судячи з тону і манері розмови - представники спецслужб. Виходить, що військові Україні та СБУ цікавляться НЛО, лише категорично відмовляються це визнавати публічно.

Переказуючи епізод для Національного архіву свідоцтв про НЛО над Україною (UFOBUA), Антон Анфаль, кандидат економічних наук, доцент, координатор ОНАПОС (суспільство Кримських уфологів), згадує і про інцидент, що мав місце буквально за день до цього, але вже в Криму: "НЛО напередодні Нового 2011 року завдали візит не тільки в район Харкова, але й до нас в Крим, зависнувши в повітрі на одному місці в найближчих околицях Сімферополя - в районі залізничної станції Чистенька, що в 3-х кілометрах від південно-західній від  столиці Криму.

 

 

15


Кількість переглядів - 4246
16.02.2011 11:07
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло