Google виявив затонулу Атлантиду?

Картографічна зйомка біля берегів Африки в Атлантичному океані допомогла розгледіти на дні океану лінії, що нагадують вулиці міста.

Виявлене на дні океану в 1000 кілометрах від Африки поряд з Канарськими островами перетин вулиць дуже нагадує собою обриси затонулого міста. Лініями утворений бездоганний прямокутник, рівний за площею двадцяти тисячам квадратних кілометрів. Є великі сумніви в тому, що це може бути витвором природи.

Ці лінії були виявлені під час зйомок дна Атлантики, інженером Google Ocean і точне місцезнаходження знахідки не тримається в секреті - 31 градус 15 хвилин 15 секунд північної широти і 24 градуси 15 хвилин 30 секунд західної довготи.

Вчені, які займаються дослідженнями Атлантиди, кажуть, що місце скупчення вулиць розташоване в місці дуже близькому до опису Платона. Вважається, що легендарна Атлантида пішла на дно океану в дев'ятому тисячолітті до нашої ери після невдалої спроби атлантами підкорити Афіни.

Професор Чарльз Оскар, який є куратором археології Нью-Йоркського університету, заявив про те, що знахідка дуже цікава і потрібна подальша перевірка версії з Атлантидою. Так само вважають і інші вчені,  які впевнені в тому, що лінії пересічені під прямим кутом можуть бути кістяками тільки людського творіння.

 


15


Кількість переглядів - 3596
14.02.2011 11:23
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Аномальна правда
Душа і тіло