Генерал міліції склав "Алкогольний глосарій" та інструкцію по вживанню алкоголю під час оперативно-розшукової діяльності

У Криму видана книга, яка містить інструкції для міліціонерів щодо вживання алкогольних напоїв під час оперативно-розшукової діяльності, а також "Алкогольний глосарій". Автором книги є генерал-майор міліції, начальник Кримського юридичного інституту Василь Бірюков.Книга, зокрема, розповідає, як оперативникам залишатися у свідомості при застіллях, не вибовкати слідчу таємницю, швидко тверезіти і лікуватися від похмілля.

 

"Горілка, коли її п'ють, розуму не додає і не забирає, вона перевіряє, чи є він", - пише автор.

 

Похмелитися він радить тими ж напоями, які були "вкушені напередодні".У "алкогольному глосарії" Василь Бірюков пояснює значення таких слів як "бухати". Це, пише автор, означає "вживати алкоголь у великих кількостях, як правило, протягом тривалого часу". "Приклад: вожата бухала всю зміну", - уточнює Бірюков.Книга під назвою "Особливості професійної поведінки в специфічних ситуаціях оперативно-розшукової діяльності, пов'язаної з вживанням алкоголю" випущена обмеженим тиражем.

 

Джерело: Блог Гобліна

11


Кількість переглядів - 3592
05.02.2011 16:50
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (2)
кака | 05.02.2011 18:19а матьорі були в генерала вожаті! taurus | 05.02.2011 17:35Бірюкова - в міністри! Цей чоловік знається на горілці і на вожатих. Він не дасть ображати Україну!

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги