В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ З'ЯВИВСЯ МАНЬЯК-ПЕДОФІЛ?

У мікрорайоні БАМ в Івано-Франківську з'явився сексуальний маніяк, — такі чутки почали розходитися серед мешканців району. Люди розповідали, мовляв, на його рахунку вже немало малолітніх дівчат, а останньою була 12-річна дівчинка, яку той зґвалтував, коли батьків не було вдома. Він начебто проник у хату, назвавшись сусідом, у якого прорвало воду, от дитина і відчинила двері.

Ці розповіді дуже хвилювали городян, адже у кожного є діти, і невідомо, у чиї ж двері він подзвонить наступного разу.

«Репортер» запитав у міліції, як воно насправді. Начальник Центру зв'язків із громадськістю УМВС області Василь Гультайчук попросив заспокоїти людей, — ніякого маніяка немає. Утім, 26 січня у тому районі справді був зафіксований факт задоволення сексуальних потреб у неприродній спосіб. «Цей чоловік проник у помешкання, коли вдома нікого не було. Подзвонив, дитина відкрила двері і він, застосовуючи фізичну силу, змусив її вступти у контакт неприродним способом. Був у квартирі близько 10 хвилин», — повідомив Гультайчук.

Дівчинка все розповіла батькам, ті викликали міліцію. Порушена кримінальна справа за ч.3 ст.153 ККУ (Задоволення статевої пристрасті неприродним способом із застосуванням фізичного насильства, погрози його застосування або з використанням безпорадного стану потерпілої особи, вчинене щодо малолітньої чи малолітнього, або якщо воно спричинило особливо тяжкі наслідки. Карається позбавленням волі на строк від 8 до 12 років).

За описом дівчинки склали фоторобот, орієнтування розвісили по місту, в тому числі по ЖЕКах, біля шкіл. І зараз проводяться розшукові заходи.

Дитина перебуває вдома, ніяких тілесних ушкоджень немає. Але вона пережила великий стрес, тож з нею працюють психологи.

 

11


Кількість переглядів - 10908
04.02.2011 18:01
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (1)
prof | 22.02.2011 15:12не 12 років йому треба сидіти!а зразу на четвертування пустити!

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Аномальна правда
Душа і тіло
квартира снимать http://doba24.com.ua суточно ру