ЗАСУДЖЕНО ГВАЛТІВНИКА КОБИЛИ

У нещодавньому випуску The Telegraph - репортаж на три полоси про Дерека Вудса, уродженця Глазго, який систематично гвалтував кобилу своєї сусідки Меггі Хант.

 

Поліція півроку полювала на коненасильника з використанням вищих досягнень сучасної техніки, включаючи інфрачервоні камери нічного відеоспостереження, найскладніші сенсори руху, а також аналіз ДНК.

 

У результаті, коли нещасний Дерек Вудс черговий раз по п'яні з'явився в сусідській стайні і почав «мати» кобилу на ім'я Ембер, його дії були зняті на плівку, сам він був заарештований, а зразки його сімені, що залишилися на місці злочину - вилучено і звірено з національної базою даних, де зберігалися речові докази його попередніх «подвигів». Все це дозволило викрити Дерека Вудса і передати справу проти нього в Королівський суд графства Ексетер.У суді Вудс визнав, що гвалтував кобилу. Суддя оцінив його щирість, і не став призначати тюремний термін. Замість цього підсудному призначено 24-місячний курс лікування від алкоголізму і заборонено з'являтися в радіусі однієї милі від стійла постраждалої кобили, яка, на думку судді, перенесла важке потрясіння (distress).

 

11


Кількість переглядів - 5005
03.02.2011 22:27
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (2)
Пека | 03.02.2011 21:28ВО ГУЦУЛИ ДАЮТЬ!! Конь | 03.02.2011 20:01Єслі б я імєл коня - ето бил би номєр, а єслі б конь поімєл мєня, я б навєрно помєр

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Аномальна правда
Душа і тіло