Коли станеться революція в Україні?

У зв'язку з подіями в Тунісі та Єгипті ми з братами кілька днів тому дискутували про перспективи революції в Україні. Після чергового безрезультатного мітингу на захист політв'язнів, багато патріотів поставили під сумнів ефективність таких пікетувань і в решті-решт переймаються скепсисом з приводу здійснення самої революції.
 
У наших головах існує стереотип революції, ми уявляємо собі її, приблизно як події 1917-го року. Безумовно будь-яка революція супроводжується кров'ю, але вони всі різні і не схожі одна на іншу. І українська буде зовсім іншою, не такою, як ми її уявляємо. 
Щоб розвіяти скептицизм, потрібно сказати, що революція вже йде. У тому сенсі, що це процес не одного дня, року, десятиліття. Становлення нації це довгий і кривавий шлях, який доведеться пройти. І українці ним уже йдуть. Нехай як би він безнадійно не виглядав. І скільки б помилок не було зроблено. Революція стає явною тоді, коли відбувається зміна влади силовим шляхом. Це її апофеоз. Але до цього революція готується, відбувається, те що, ми бачимо зараз, і ще побачимо пізніше. 

Революція в першу чергу це народження Нової Людини. А не просто зміна влади. Революція це в першу чергу не боротьба за владу, хоча це також присутнє. Зміна влади або боротьба за неї - це переворот. А революція це зміна в душах людей. Це зміна абсолютно всього: культури, економіки, мислення, понять що таке добре і що таке погано. Змінюється сприйняття світу і навіть лінгвістика, вимова. Змінюється погляд внутрішній і зовнішній. Змінюється стиль життя і поведінка. Революція це смерть колишнього світу і його людини і народження Нового Світу з Новою Людиною.
Багато хто з нас бачить здійснення української революції  в українізації України. Тобто Донецьк буде говорити українською. Крим заселиться українцями і там усі будуть ходити у вишиванках. Замість пам’ятників Леніну наставлять Степану Бандері.  І от такий український рай всюди запанує.

І мєнти будуть так само ламати кістки патріотам і погрожувати українською. Суддя в синьо-жовтій мантії з величезним тризубом, помпезно зачитає вирок вишуканою українською. Чиновники та депутати вигадають безліч «українських» законів і будуть грабувати нас «по-українськи». Податкова буде наїзджати з вимогою віддати гроші до «Бюджету Держави Української». І усі разом вони будуть ходити по вулицях і вітатися Слава Україні!

Справжня Революція станеться в Україні тоді, коли українці стомляться від грошової політики до огиди. Коли кожного з нас дістане грошовий бєспрєдєл, де усе можливо придбати та купити. Якщо можна усе купити та продати, це свідчить про відсутність в суспільстві понять і традицій. І тоді, коли накопичиться критична маса ображених людей, в яких прокинеться жага до старих шляхетних традицій, відбудеться революція. Народ втомлений від грошового свавілля чекає на гідність і лицарство, внутрішньої шляхетності, понять самопожертви і обов’язку. І тут розпочинається час пробудження голосу крові, який було витіснено раціоналізмом, цивілізацією, демократією. З‘являються люди, які природньо належать до влади. Це люди такої влади, головною метою, якої є піклування за майбутнє і наступне покоління. Це люди влади, які протистоять пануванню грошей. Люди, які самі від себе вимагають шляхетності та аристократизму. Люди з відчуттям обов’язку перед Батьківщиною та народом. І тоді все у нас буде добре.

 

Bratstvo


Кількість переглядів - 6995
31.01.2011 14:40
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (4)
Данило | 11.02.2012 21:02А всіх і так єднає одна ідея. тільки способи в кожного різні. влада це
відповідальність. коли введуть смертну кару як міру політичної
відповідальності, от тоді милостиво просимо до керма.
Ваиль | 10.06.2011 14:30Де цей лідер ? я але інший | 23.05.2011 10:41Лідер......... такий за яким піде і схід і захід.. хтось не розриваючий,
а єднаючий:) люди то однакові що тут , що там:) пролсто цькують нас один
на одного:)
я | 21.02.2011 21:31мені здаеться люди готові до революції їм тільки потрібен лідер ідея яка обєднає всіх

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло