The Financial Times (Велика Британія): Давайте виголосимо тост за колись прозорішу Україну

Російський олігарх поскаржився на Україну. Алєксандра Лєбєдєва, власника активів у Росії, Західній Європі, а в Україні – кількох курортних закладів і «Енергобанку», бере жаль, що він вклав сюди гроші. У листі до МВФ, який опублікувала британська The Financial Times, він закликає припинити терпіти українську корупцію.

«Краще б я купив кількадесят винних пивниць (1850-1975), замість інвестувати 350 мільйонів доларів в українську економіку», – написав Лєбєдєв у відповідь на статтю економістів з МВФ, де порівнювалися ціни на вино й нафту.

МВФ і сам, мабуть, зайнятий переглядом своїх інвестицій в Україну: фондові потрібні гарантії на додаткові позики в розмірі понад 10 мільярдів доларів, видані урядові Януковича. «Звісно, стверджується, що все відповідає бюджетному та інвестиційному законодавству, проте в Україні багато хто підозрює, що високопосадовці мають прихований інтерес до газових угод і зловживають повноваженнями задля особистої вигоди в цих угодах, які шкодять державній скарбниці», – пише росіянин.

Він називає неприємним свій досвід вкладання в Україну: «місцеві головорізи» роками намагаються конфіскувати готель у Києві, в якому йому належить 50%; «корумпована міліція» здійснює рейди на мережу готелів-спа, що він побудував у Криму.

Просто неприйнятно толерувати корупцію, за яку «поки що взявся лише тутешній уряд і лише в випадку опозиційного лідера Юлії Тимошенко», – звертається Лєбєдєв до голови МВФ Домініка Строса-Кана.

 

Алєксандр Лєбєдєв, The Financial Times (Велика Британія)


Кількість переглядів - 3268
21.01.2011 16:58
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги