"Історичні постаті Івано-Франківщини"

Так називається нова книга, яка щойно вийшла у видавництві "Лілея-НВ". Автори цього ілюстрованого культурологічного енциклопедичного збірника науковці Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Богдан Гаврилів і Іван Миронюк в один голос заявили, що такого видання в нашій області і загалом в Західній Україні ще не було.

І з цим можна погодитись. Бо, як написав у передмові голова ОДА Михайло Вишиванюк, це не просто збірник біографій відомих людей Івано-Франківщини за вісім століть, а справжня персоніфікована або, як тепер пишуть, "олюднена" історія краю з княжих часів до сьогодення, інформує Обласне радіо.

Відсутність політичної цензури дала можливість зробити важливий крок у справі популяризації славних імен рідного краю, — каже один з авторів, проректор з наукової роботи Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки Іван Миронюк.

Автори-упорядники зупинилися на 84-х історичних постатях Івано-Франківщини, хоча самі переконані, що їх набагато більше. Тож мають намір і далі працювати над цим ілюстративним культурологічним проектом. Життя та діяльність відомих людей завжди заслуговують на увагу.

 

13


Кількість переглядів - 2886
20.01.2011 09:43
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги