17 січня CNN почне транслювати ролики про Україну

На телеканалі CNN стартують іміджеві рекламні ролики про Україну. Про це під час прес-конференції повідомив перший заступник голови Держкомтелерадіо України Олександр Курдінович, повідомляє ІМК.

«Головна мета цієї рекламної кампанії – продемонструвати світовій аудиторії потужний інвестиційний і туристичний потенціал нашої країни. Назва кампанії – Ukraine. All about U», – зазначив Олександр Курдінович.

За словами заступника голови, назва кампанії побудована на грі слів, оскільки літера U має подвійний сенс – це умовне скорочення слова you, а також перша літера слова Ukraine.

«Якщо йдеться про туристів, то цей слоган означає «все найкраще для туристичних потреб іноземних громадян, які приїздять у нашу країну». Тобто головне завдання – продемонструвати багатий потенціал нашої держави та відкритість», – наголосив Олександр Курдінович.

Виробництвом роликів займалася телекомпанія CNN за кошти неурядових міжнародних організацій. Ролики будуть демонструватися в Європі, Азії, на Близькому Сході, в Африці, США та Канаді англійською мовою.

Олександр Курдінович не назвав бюджет даної рекламної кампанії, посилаючись на конфіденційність.

 

13


Кількість переглядів - 2837
15.01.2011 10:16
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Цікаво