Чиновники думають, що вишиваний рушник об’єднає Україну

Сьогодні на Вічевому майдані в обласному центрі Прикарпаття розпочалась мистецька акція «Рушникова доріжка» всеукраїнського проекту «Єдина Україна: Схід і Захід разом».

Івано-Франківські обласні чиновники також переконані, що духовність та культура зможуть дійсно об’єднати Україну.

«Якщо це робити не формально, а щиро від душі для людей, то це вдасться зробити, - впевнений начальник обласного управління культури Івано-Франківської ОДА Володимир Федорак. – По вірі вашій буде вам, я говорю це як християнин не як чиновник, якщо люди будуть вірити і будуть так само діяти, то все буде нормально в нашій країні. Якщо робити подібні акції тільки для піару певних осіб, то нічого не вийде».

Прикарпатські вишивальниці на частині рушника від нашої області відтворили вишивку чотирьох етносів регіону. Далі символічний рушник поїде у Тернопіль, Чернівці та Закарпаття. Акція була запланована у серпні минулого року і триватиме протягом 2011 року. Вишиваний рушник над яким працювали майстри із різних регіонів України стане одним із символів Євро-2012.

Заступник голови Івано-Франківської ОДА Роман Іваницький нагадав, що Схід і захід об’єднує не тільки вишиваний рушник, а й «нещодавно презентований маршрут Донецьк-Київ-Ворохта». Іваницького підтримав заступник міського голови Святогорська Євген Божко. «Нас об’єднує культурне надбання нашого народу. Рушник вишитий монахами Свято-Успенської лаври на Донеччині утворює всеукраїнську рушникову доріжку», – додав чиновник.

«Рушникова доріжка»

Для «Рушникової доріжки» вишивальниці з Івано-Франківська приготували 2-х м полотно

 

«Рушникова доріжка»

Чиновники жодним словом не обмовились про арешти та політичні репресії в Україні

 

«Рушникова доріжка»

Найменші виконавці Івано-Франківського театру фольклору, народних свят і видовищ

 

«Рушникова доріжка»

Привітати учасників акції прийшли представники релігійних громад

 

«Рушникова доріжка»

«Рушникова доріжка»

Колядки у виконанні дітей найбільше сподобались івано-франківцям

 

 

14


Кількість переглядів - 6226
12.01.2011 13:29
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (6)
Бандера | 13.01.2011 08:04Та ніколи ми не будемо разом, там в людей зовсім інший менталітет, це фактично обмоскалені люди, які живуть сьогоднішнім днем, а що буде завтра їм пофіг, хай краще до московії приєднюються! Пупупець | 12.01.2011 23:31всю цю совкову рать на палю і в топку Богдан | 12.01.2011 23:04Всі, хто стоять на Вічевому майдані - держслужбовці, яким сказали там
бути. Мус є мус. Дістало то вже все. Людей навіть більше на
Листопадовому зриві, ніж на рушнику єдності - ото вся правда про той
захід. Те, що діється в державі тепер, ніяк не допоможе співпрацювати
Прикарпаттю і Донбасу.
Ірина | 12.01.2011 16:14 Чиновників об'єднує думка про те як здурити начальство, нічого не робити? не потрапити під скорочення. Заради цього вони скажуть і зроблять будь-що, а оправдання готове - треба годувати дітей і т.д. Але державний СЛУЖБОВЕЦЬ - не робота - тут потрібно жити Україною! Олександр | 12.01.2011 15:53Об'єднати Україну може тільки одне- а саме те, що пропонує Юрій Андрухович: відпустити Даунбас "у вільне плавання" partuzan | 12.01.2011 13:53Колядувати уміємо, а вилами користуватись відучились

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
цветы розы www.yes.lviv.ua/ цветы лютики