Землян попередили про зустріч із злими прибульцями

Світова спільнота повинна приготуватися до швидкої зустрічі з прибульцями, які не обов'язково будуть доброзичливими. Про це йдеться в спеціальному дослідженні британської Королівської академії наук, присвяченому існуванню позаземного життя.

 

Вчені в доповіді посилаються на формулу Дрейка, за допомогою якої можна визначити число цивілізацій в галактиці і вірогідність контакту з ними. За словами дослідників, навіть за найбільш консервативними оцінками в кожен окремий момент існує від 10 до 100 позаземних цивілізацій, а в реальності їх набагато більше.

 

При цьому, як вважають вчені, ООН повинна створити спеціальне агентство, яке займеться питаннями контактів з прибульцями, а також розробить план по боротьбі з ними в тому випадку, якщо вони виявляться вороже налаштованими.

 

На думку дослідників, еволюція в чужих світах проходила так само, як і на нашій планеті. Тому життя на інших планетах має важливі подібності з життям на Землі. Не виключено, що прибульці як і люди будуть схильні до насильства і експлуатації, відзначають вчені.

 

Всі світові релігії після зустрічі з прибульцями впадуть, попереджають, у свою чергу богослови, які брали участь у дослідженні. За їхніми словами, релігійні погляди людей застаріли, і нові знання просто знищать сучасні догми, включаючи ту, за якою людина є творінням Бога.

 

Нагадаємо, раніше американські астрономи заявили, що докази існування позаземного розуму можуть бути отримані протягом 25 років. Разом з тим вони зазначили, що встановленню контакту може перешкодити перевагу чужій цивілізації, яка, ймовірно, буде настільки ж технологічно більш просунутою в порівнянні із землянами, наскільки більш розвинені сьогодні люди в порівнянні з нашими предками неандертальцями.

Утро.ру

11


Кількість переглядів - 4538
10.01.2011 15:37
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ