В Івано-Франківську затверджено схему теплопостачання міста

В Івано-Франківську затверджено схему теплопостачання міста, повідомив директор комунального підприємства «Івано-Франківськтеплокомуненерго» Ігор Прокопів, посилаючись на рішення міськради від 5 жовтня 2010 року, передає РБК-Україна.
«Це є така електронна програма, яка вказує теплове навантаження будь-якої квартири і будь-якого будинку і показує доцільність того, де можна використати теплоцентраль, а де, можливо, від неї треба відмовитись», - пояснив він.

За словами І.Прокопіва, в Івано-Франківську є 71 житловий будинок, де понад 70% жителів відключені від централізованого опалення. «Це - прямі наші збитки», - підкреслив він.

І.Прокопів також повідомив, що протягом останніх років 12 тис. абонентів підприємства отримали дозвіл міської влади на відключення від централізованого опалення, що призвело до розбалансування системи теплопостачання. «Буде схема теплопостачання - повинна бути ревізія, щоб було зрозуміло, де індивідуальне опалення, а де теплоцентраль», - вважає директор підприємства.


Кількість переглядів - 3142
08.10.2010 20:00
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ