Китайський гороскоп на 2011 рік

В кінці року кожна людина загадує нові бажання і ставить перед собою нові завдання для досягнення їх наступного року. Гороскоп на рік допомагає побачити ті плюси, які чекають людину, і ті мінуси, які треба обійти.


Наступний 2011 рік за китайським календарем - рік білого Кролика. Кролик - тварина домашня спокійна, тому й рік буде спокійним, спрямованим на підготовку грунту для майбутніх звершень або збирання плодів з дерев, що вже розпустилися.


Рік білого металевого Кролика хороший для обговорень, спілкування, укладання нових угод і союзів. Тільки діяти потрібно м'яко і тактовно, а не лізти напролом.


Це рік щасливого сімейного життя, спокійного ведення бізнесу. Укладення шлюбів, народження дітей, сімейний відпочинок - все буде проходити в доброзичливій атмосфері. Діти, народжені в рік Кролика, будуть частіше боязкими, але дуже обдарованими і щасливими.
Отже, весь китайський гороскоп на 2011 рік .

 

Гороскоп 2011 для Щура
Щур і Кролик не виносять один одного, тому Криса в 2011 році повинна бути уважна і стримана. У критичних ситуаціях їй краще відсидітися в кутку, ніж лізти на рожен: не конфліктувати, не будувати наполеонівських планів, не починати грандіозних проектів. Краще цей рік присвятити родині, близьким, налагодити відносини з тими, з ким були в сварці, і підготувати благодатний грунт для розвитку бізнесу через рік. Саме тоді, Щур буде на коні.

 
Гороскоп 2011 для Бика
Китайський гороскоп 2011 для Бика дуже позитивний. Цей рік для Бика - це досягнення та втілення всіх планів, які були намічені раніше, і до яких Бик йшов з таким завзяттям. Працьовитість, серйозність, неквапливість допоможуть довести розпочате до логічного кінця. У рік Кролика не забувайте про самоосвіту та черпайте інформацію звідусіль - читання літератури, Інтернет і т.п.

 
Гороскоп 2011 для Тигра
Для Тигра 2011-й рік ознаменується хорошими здобутками і в особистому житті, і в бізнесі. Кар'єрний ріст, нові ідеї, відсутність серйозних конкурентів дозволять Тигру зайняти 1 місце на п'єдесталі можливостей і звершень. У сім'ї у тигра лад і спокій, і весь 2011 він буде оточений увагою і турботою.

 
Гороскоп 2011 для Кролика
2011 для Кролика - це Ваш рік, рік успіху і процвітання. Успіх у всіх починаннях, щасливий шлюб, хороші здорові діти, розуміння в сім'ї, відпочинок і подорожі, улюблена робота - все в задоволення і не напружуючись. Насолоджуйтеся!

 
Гороскоп 2011 для Дракона
Рік Кролика для Дракона буде цікавим і пізнавальним. Відпочинок, закордонні відрядження або навчання за кордоном стають реальними. Дракон, як завжди, буде яскравим в суспільстві, буде сяяти і з легкістю долати всі перешкоди.

 
Гороскоп 2011 для Змії
Змія в рік Кролика може спокійно розраховувати на матеріальні блага і затишне «місце під Сонцем». Завдяки своїй прозорливості, Змія бачить на кілька кроків вперед, що допомагає їй домагатися своєї мети, грамотно маніпулюючи людьми. Вона захищена від песимізму, розчарувань. Вона розраховує на увагу і любов.

 
Гороскоп 2011 для Коня
Кінь в 2011 році віддасться сильному подчуттю - любові. Але союзи і шлюби для Коня в рік Кролика недовговічні і несерйозні. Хочеться закликати Коня до розсудливості, щоб потім не розчаровуватися в людях і своєму виборі. Робота ж, навпаки, порадує її, правда за умови, працьовитості і завзятості.

 
Гороскоп 2011 для Кози
Коза в 2011 році буде в центрі уваги. Її старання будуть оцінені по достоїнству підвищенням по службі. Успіх у протилежної статі, обожнювання приведе до реальних пропозицій. У рік Кролика на Козу покладається допомога і підтримка близьких, що буде гідно оцінена.

 
Гороскоп 2011 для Мавпи
Рік 2011 для Мавпи буде дуже вдалим як у роботі, так і в бізнесі. Їй можна братися за будь-яку, навіть ризиковану, справу, і легко невимушено досягати результатів. Завдяки внутрішній рівновазі і хорошій фізичній формі, Мавпа отримає все те, про що дуже давно мріяла. Не втрачайте свій шанс, це Ваш рік!

 
Гороскоп 2011 для Півня
Півень в 2011 році буде вести себе більш спокійно, без особливих прагнень. Рік Кролика принесе Півню задоволення, розслабленість, відпочинок і щастя. Будьте гнучкими і толерантними по відношенню до людей, які Вас оточують. Намічайте плани на майбутнє, щоб через рік їх втілити.

 
Гороскоп 2011 для Собаки
У 2011 році Собаці краще відпочити і спрямувати свої зусилля на отримання нових знань, розвиток своєї духовності. Рік вдалий для укладання шлюбу, створення сім'ї, але не для початку нової справи. У бізнесі потрібно постаратися утримати матеріальні засоби і грамотно ними розпорядитися, оскільки можливі фінансові втрати.

 
Гороскоп 2011 для Свині
Рік Кролика для Свині пройде без особливих проблем. На любовному фронті цей рік гарний для укладення шлюбу. Свиням, які мають сім'ю, потрібно не піддаватися на спокуси, це може привести до зрад і розлучень. Більше приділяти увагу сім'ї і зміцненню сімейного вогнища. У цей рік можна налагодити своє матеріальне становище, але дуже обережно, оскільки можливі обмани.


Щасливого Нового року!

 

Джерело: http://krasapeta.ru/kitajskij-goroskop-2011/

11


Кількість переглядів - 6919
27.12.2010 15:29
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Цікаво