Представники «Електролюкс» вивчали Івано-Франківськ

Компанія, не зважаючи на заборогаваність ПДВ державою, купує в Антоніо Мерлоні завод «Ардо» в Івано-Франківську за 19 млн. євро. Вироблятимуть також пральні машинки.

«Мета їхнього візиту ознайомлення із фінансовим звітом української побутової техніки «Ардо». Інвестор хотів на власні очі подивитись місто і познайомитись із владою, – сказав міський голова Віктор Анушкевичус. – Виробництво наростять, а кількість робочих місць збільшиться».

Суттєвих кадрових змін при новому власникові не буде. Поки директором підприємства в Івано-Франківську залишається Марія Римар.

«Основна інвестиція Електролюкс в Україні на даний момент - покупка фабрики в Івано-Франківську. Розмір і необхідність подальших інвестицій будуть визначатися, виходячи з розвитку українського ринку та інших цільових ринків країн СНД, а також Центральної та Східної Європи, на які буде поставлятися продукція, вироблена на фабриці в Івано-Франківську», - повідомили кореспонденту «Фіртки» в прес-службі компанії.
Фабрика в обласному центрі Прикарпаття вироблятиме пральні машини під брендами «Електролюкс» і «Зануссі».

Нагадаємо, попередньому іноземному інвестору держава невчасно відшкодовували кількамільйонні ПДВ. Можливо це і стало основною причиною продажу фабрики «Ардо» в Івано-Франківську.


Кількість переглядів - 4479
07.10.2010 17:42
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги