Євро-2012. День дев'ятий. Далі без Росії та Польщі

 

У дев’ятий день турніру Євро-2012, 16 червня, стосунки з’ясовували збірні Чехії-Польщі, Греції та Росії на стадіонах у Вроцлаві та Варшаві. Прикро, але поляки вибувають з боротьби. Єдина поразка на турнірі – в останньому турі групи від чехів – поставила хрест на сподіваннях наших партнерів по Євро-2012.

 

Збірна Греції, яка ще у матчі-відкритті показала свій бійцівський характер, робить неймовірне - перемагає суперників, які вважалися фаворитами групи А. Росія залишає Євро-2012. 

 

В Україні дев’ятий день чемпіонату пройшов спокійно. Як повідомляють Міністерства внутрішніх справ та Надзвичайних ситуацій України, впродовж доби ситуація залишалася контрольованою, масових порушень громадського порядку, не було.

 

В Україну прилетіли чотири збірні 

16 червня черг у митному оформленні учасників та уболівальників не зафіксовано. 

 

Працівники митного посту Львівського аеропорту здійснили митне оформлення команд збірної Німеччини та Данії без затримок за кілька хвилин, позаштатних ситуацій не виникло.


Делегації цих збірних прибули до Львова 16 червня близько першої години дня, щоб 17 червня на «Арені Львів» зіграти матч третього туру групового етапу Євро-2012 у групі В.



Також 16 червня гравці збірних Голландії та Португалії прибули до Харкова.

 

Літак з голландськими футболістами приземлився в Міжнародному аеропорту «Харків» о 12:50. Португальська збірна прибула о 13:10.



Посол Німеччини в Україні Ганс Юрген Гаймзьот відзначає гостинну і теплу атмосферу в ході проведення чемпіонату Європи з футболу в Україні.



16 червня через Міжнародний аеропорт «Бориспіль» до України міжнародними рейсами прибуло 20370 пасажирів, відправлено – 14465. За добу у аеропорту оформлено 342 літаки.

 

Міліція допомагає фанам

Міліціонери у Харкові допомогли голландцю знайти паспорт, який він загубив через власну необережність. Впродовж двох годин правоохоронці повернули документ вболівальнику.

 

У Києві міліціонери допомогли знайти 8-річну дівчинку, яка загубилася в натовпі шведських уболівальників. У Донецьку співробітники МВС вчасно надали першу медичну допомогу фану, який перечепившись через бордюр, впав і серйозно пошкодив руку о розбите скло своєї пляшки.  

 

Правоохоронці у Львові затримали двох кишенькових злодіїв, які діяли у фан-зоні. Ті вкрали гаманець та мобільний телефон у вболівальників, які спостерігали за матчем. У ніч на 16 червня міліціонери затримали групу осіб, які побили та пограбували румунського фотокореспондента у Львові, забравши у нього фотоапаратуру та ноутбук.  

 

Гості Львова додатково бронюють готелі

Протягом минулої доби фан-зону у Львові відвідало 26 тисяч осіб, максимально одночасно було 18 тис.  

 

Із суботи, 16 червня, на майданчику почали транслювати два матчі одночасно. Фан-зона облаштована двома великими екранами, тож вболівальники у Львові зможуть обирати, який матч дивитися. Виняток – трансляція матчів збірної України. Цей матч покажуть на обох екранах.



Також 16 червня між вболівальниками Данії та Німеччини відбувся ретро-матч, присвячений 20-річчю перемоги Данії на чемпіонаті Євро-1992 в Швеції.



Туристи, які приїхали на дні матчів до Львова, переброньовують місця, щоб залишитись на довше. У порівнянні з серединою травня, загальна кількість вільних номерів у львівських готелях зменшилась вдвічі. Близько 100 німецьких та данських вболівальників поселилися в гуртожитках Львова, прибуття ще 200 фанів чекають 17 червня.

 

 

 

Шведи лишають Київ, росіяни - прибувають

За минулу добу фан-зону у Києві відвідало близько 70 тис. вболівальників. 

 

Наразі організатори розглядають питання про можливість розширення меж фан-зони.

 

Опрацьовується і питання залучення додаткового персоналу для прибирання центральної частини міста та встановлення додаткових туалетів. 20 червня оголосили санітарним днем, тож фан-зону відкриють о 16.00.

 

За оцінкою представника УЄФА, менеджера офіційних фан-зон Євро-2012 у приймаючих містах України та Польщі Томаса Глора, фан-зона у Києві є найкраще організованою.

 

У столиці спостерігається збільшення фанатів з Росії та Польщі, інцидентів за участю фан-організацій не зафіксовано.

 

Із шведського фан-кемпінгу на Трухановому острові почали виїжджати уболівальники. Групами по сто чоловік, навантажені спортивними сумками і туристичними килимками, вони йшли через Пішохідний міст і громадським транспортом їхали в аеропорт «Бориспіль». Як повідомили організатори табору, більшість фанів почали виїжджати з Києва зранку після того, як збірна Швеції зазнала поразки від англійців і втратила шанси вийти в плей-офф.

 

Донецьк у суботу ліквідовував наслідки стихії, яка обвалилася на місто під час матчу Україна–Франція. 16 червня впродовж дня працювало 500 співробітників комунальних служб міста та 100 одиниць техніки. Фан-зону за минулу добу відвідало близько 2000 вболівальників. 



В оранж-кемпі голландських уболівальників у Харкові відбулася прощальна вечірка. У неділю, 17 червня, після матчу Нідерланди-Португалія більшість голландських фанів планує вилетіти з Харкова. Після цього почнеться демонтаж табору, який перевезуть у Лондон, де пройде літня Олімпіада.

 

Перебування голландців у таборі в цілому пройшло без ексцесів, обидві сторони залишилися дуже задоволені.

 

Асоціація голландських уболівальників попросила підтримати їхню збірну під час матчу Голландія-Португалія на українському стадіоні. Харків'ян і гостей міста закликали одягнути помаранчеві футболки, та взяти з собою атрибутику збірної Голландії.

 

Інформаційний центр «Україна-2012»


17.06.2012 448 0
Коментарі (0)

26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

637
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

1852 6
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

1117 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

541
24.02.2024
Вікторія Матіїв

Спроби створити музей у Долині виникали ще у 60-х роках. Проте тільки 23 грудня 1997 року Долинська районна рада прийняла остаточне рішення щодо нього. Журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою закладу Ксенею Циганюк. 

6892 61
01.02.2024
Вікторія Косович

Івано-Франківськ є градом безлічі упереджень і масок: для перших — фортеця, заснована поляками, для других — відголос австрійського «золотого віку» з його залізницями, для третіх — серце гуцульської культури, плач трембіт.  

11362 6

Піст – невід’ємна частина християнського  життя, встановлена Богом.

321

Друзі путіна зустрілись у резиденції рудого Донні у Флориді, де обговорили план путіна по капітуляції України, і після цієї поїздки Орбан розкрив – як за 24 год Трамп планує припинити війну.

1055

Чим ближче до виборів в США, тим більше трампісти вдаються до маніпуляцій у своїй пропаганді. У контексті України вони, переставивши все з ніг на голову, намагаються переконувати, ніби це демократи, а не республіканці, заблокували допомогу Україні.

1100

Кожен із нас не раз потрапляв у ситуацію, коли ми замислювались давати, чи ні милостиню людині, яка звертається про допомогу біля церкви, на вулиці чи в інших громадських місцях.  

1096
24.03.2024

Нутриціологиня пояснила, чому не можна забороняти собі фастфуд та солодощі. А також порадила, як їх вписати у свій раціон.

265
18.03.2024

Сьогодні, 18 березня 2024 року, в УГКЦ в Україні розпочинається період Великого посту. Пригадуємо канони партикулярного права УГКЦ, в яких ідеться про те, коли і як треба постити.  

1068
12.03.2024

Популярний дієтолог Майкл Мослі назвав п'ять груп продуктів, які варто включити до свого раціону для схуднення.

835
26.03.2024

Йдеться про зміни в молитвах «Вірую» («Символ віри»), «Царю Небесний» та митаревій молитві.

729
25.03.2024

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

649
21.03.2024

Релігійна громада отримала всі дозвільні документи та незабаром розпочне будівництво поруч з Садовим товариством та міським озером.

2934
15.03.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

4424
25.03.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

18427
26.03.2024

У Верховній Раді зареєстрували проєкт закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за привласнення державних функцій.   

296
22.03.2024

На початку лютого 2024 року замість Валерія Залужного Збройні сили України очолив Олександр Сирський, який до цього командував Сухопутними військами.  

341
17.03.2024

Продовжує зменшуватися кількість тих, хто вважає, що держава виконує свої зобов'язання перед ветеранами російсько-української війни.  

651
12.03.2024

Президент Володимир Зеленський 7 березня погодив кандидатуру ексголовнокомандувача Збройних Сил Валерія Залужного на посаду посла України у Великій Британії.   

756