ЄВРО-2012. "Данський динаміт" та німецька машина

 

Другий день ЄВРО-2012 важливий тим, що цей турнір офіційно стартував на теренах України. Харків і Львів стали щасливчиками, адже у цих містах гратимуть учасники так званої групи смерті: Нідерланди, Німеччина, Португалія та Данія.  

Преший матч дня подарував нам першу гучну сенсацію: Данія обіграли Нідерланди. І зробила це не випадково, а цілком заслужено. Гра була досить спокійною - "оранжева" збірна масивно атакувала, а датчани оборонялися, при можливості контратакували.

 

Здавалося, що нідерландці у будь-яку хвилину можуть додати в атаці і заб'ють скільки їм завгодно. Однак звичайна атака Данії завершилася взяттям воріт - Крон-Делі  красиво увірвався у штрафний майданчик суперника і пустив шкіряного поміж ніг Стекленбургу.

 

Датчани зібрано грали, майже не допускаючи серйозних помилок. Але моменти при цьому виникали у збірної Нідерландів, проте Роббен і компанії їх не реалізовують.

На початку другого тайму значно оживилися "тюльпани", почали з'являтися моменти для взяття воріт. Але реалізація їх була катастрофічною.

 

Як вірно зазначив коментатор Денис Босянок у нідерландців було "забагато шкідливого індивідуалізму". Роббен постійно тягнув ковдру на себе, тим же займався і Афеллай. Мало було користі від ван Персі. Єдиною світлою плямою на фоні бляклої гри "оранжевих" був іменинник Уеслі Снейдер, який постійно створював проблеми біля воріт Данії.

 

Що ж до скандинавської збірної, то вона не знітилася і показала дуже хорошу фізичну підготовку, не вибивала м'яч куди-небудь, а намагалася його зберегти і розвивати свою атаку. Після цієї перемоги шанси "датського динаміту" на вихід з групи значно зросли. Нідерланди розчарували своєю слабкою грою. Відступати нікуди - треба обов'язково перемагати німців і португальців.

 

А зробити це буде дуже важко, враховуючи сьогоднішню їхню гру.

Німеччина-Португалія - лише почувши назву цих держав, відразу хочеться побачити футбольний матч за участю цих команд.

 

Можливість приймати такий поєдинок випала славетному місту Львів. Перша половина зустрічі розчарувала всіх футбольних естетів. Моментів майже не було - команди постійно боролися між собою. Високою була ціна помилки. Супер-момент був у португальця Пепе - після подачі з кутового, захисник зумів спокійно прийняти м'яч(!) і пробити.

 

Німців врятувала поперечина воріт. М'яч, відбившись від неї, лінії воріт не перетнув, про що свідчать повтори.

На початку другого тайму активізувалися португальці, але згодом заспокоїлися. Німеччина позиціно атакувала, а Португалія грала на контратаках.

 

Все змінив гол - Маріо Гомес у традиційному для себе стилі відгукнувся на передачу з флангу і головою відправив м'яч у ворота Руї Патрисіу.

1-0 - рахунок влаштовував Німеччину і змушував Португалію атакувати. Пішов футбол на зустрічних курсах. Але німецька оборона огріхів не допустила, а коли й вона провалилася - Нойер зіграв бездоганно.

 

Прогнозована і дуже важка перемога Німеччини підтвердила її претензії на Чемпіонство у цьому турнірі. А Португалія мусить перемагати Данію, іншого виходу немає.


Найкращий гравець дня - Месут Йозіл (Німеччина)

Найгірший гравець дня - Ар'єн Роббен і Робін ван Персі (обидва - Нідерланди)

Найкраща заміна дня - Сільвестр Варела (Потругалія)

Розчарування дня - Берт ван Марвейк (Нідерланди)

Відкриття дня - Мікаель Крон-Делі (Данія)

Несподіванка дня - Перемога Данії над Нідерландами вперше за 20 років

Подія дня - Джетро Віллемс (Нідерланди) став наймолодшим гравцем в історії Чемпіонатів Європи, дебютувавши у віці 18 років та 71 день. Ще одна подія, однак неприємна - важка травма Авраама Пападопулоса (Греція), який прощається з турніром.

Головний невдаха дня - Робін ван Персі

 

"Футбол 24"


10.06.2012 474 0
Коментарі (0)

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1896
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1829
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1826
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5380 42
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2124 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1486

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

696

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

751

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

943

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

980
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1729
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3647
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10219
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26095
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10149 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7685
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

870
13.04.2024

Які труднощі та виклики виникають при управлінні краєзнавчим музеєм "Бойківщина" Тетяни й Омеляна Антоновичів та як намагаються їх розв'язувати?

1370
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

353
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1249
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

846
02.04.2024

Українці розповіли, чи підтримують у другому читанні ухвалення Верховною Радою оновленого законопроєкту про мобілізацію.  

1049