ІГОР ЦЕПЕНДА СТАНЕ РЕКТОРОМ ПРИКАРПАТСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ (ФОТО)

 

В Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника закінчилось голосування за нового ректора навчального закладу.

 

Як повідомив кореспондент "Фіртки", Ігор Цепенда набрав більше 50% голосів. Його конкуренти не дотягнули і до 30%

 

Таким чином Ігор Цепенда виграв вибори. Залишилось дочекатися офіційного затвердження Міністра, яке може відбутися уже на наступному тижні.

 

Нагадаємо, на посаду ректора претендували: Ігор Цепенда - в.о. ректора вузу, Богдан Остафійчук - екс-ректор, Володимир Величкочий - директор інституту туризму ПНУ та Михайло Романюк - декан економічного факультету.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Перед тим усі четверо претендентів доповіли перед конференцією та відповіли на запитання залу.

 

Першим доповідав директор інституту туризму Володимир Великочий. Молодий професор першим подав документи для участі у виборах.  Із залу Великочию задали питання про його політичну приналежність. На що він відповів, що є позапартійним. «Університет мусить працювати з усіма політичними партіями, які працюють на розвиток країни» - вважає молодий науковець.

 

Також Володимир Великочий заявив, що негативно ставиться до запровадження другої державної мови.

 

Другим виступив екс-ректор Богдан Остафійчук. Він заявив, що бажає стати новообраним ректором аби закінчити розпочате. Для цього Остафійчуку необхідно всього 1 рік на посаді ректора, а далі він готовий передати крісло очільника «вузу» будь-кому з бажаючих.

Щодо міністерської догани, яка була видана щодо Богдана Остафійчука в січні місяці цього року, екс-ректор має на руках рішення суду, яке скасовує цю міністерську догану. Проте заступник міністра освіти Євген Суліма повідомив, що вищезгадане рішення суду є новиною для міністерства.

 

Третім виступив декан економічного факультету Михайло Романюк. У своєму виступі він зробив ставку на командну роботу і рівномірне фінансування усіх наукових колективів університету. «Нам працюватиметься легше і житиметься краще» - констатував Романюк.

 

Останнім виступав виконувач обов’язків ректора Ігор Цепенда. Він робить акцент на міжнародні зв’язки та співпрацю з іноземними університетами. Також, на думку Цепенди, «вузу» необхідно втримати науковий потенціал та посилити роботу над заочною формою навчання.

 

Крім цього, в.о. ректора наголосив на дистанційному навчанні, яке успішно реалізовує професор Павло Федорук.

 

«Пам’ятаймо всі: мудрий вибір – краще життя» - завершив промову Цепенда.

 

Спостерігаючи за настроєм та увагою університетського колективу під час заслуховування доповідачів, фаворитами є директор інституту туризму Володимир Великочий та в.о. ректора Ігор Цепенда.

 

екс-ректор Богдан Остафійчук виступає

 

 

 

 

 

 

 

директор інституту туризму Володимир Великочий слухає конкурентів

 

 

заступник міністра освіти Євгеній Суліма

 

Богдан Остафійчук

 

декан економічного факультету Михайло Романюк

 

 

 

 

представник Табачника (зліва) та народний депутат України від Партії регіонів Ігор Зварич (зправа)

 

Євген Суліма, нардеп Ігор Зварич та заступник губернатора Роман Іваницький

 

Михайло Романюк

 

Ігор Цепенда

 

 

Павло Федорук, керівник центру інформаційних технологій

 

 

 

 


20.04.2012 2687 1
Коментарі (1)

Світлана 2012.04.22, 17:05
Вітаю Ігоря Євгеновича з новою посадою. Він не підведе тих людей які за нього проголосували.
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

664
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

1919 6
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

1128 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

552
24.02.2024
Вікторія Матіїв

Спроби створити музей у Долині виникали ще у 60-х роках. Проте тільки 23 грудня 1997 року Долинська районна рада прийняла остаточне рішення щодо нього. Журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою закладу Ксенею Циганюк. 

6902 61
01.02.2024
Вікторія Косович

Івано-Франківськ є градом безлічі упереджень і масок: для перших — фортеця, заснована поляками, для других — відголос австрійського «золотого віку» з його залізницями, для третіх — серце гуцульської культури, плач трембіт.  

11392 6

Піст – невід’ємна частина християнського  життя, встановлена Богом.

332

Друзі путіна зустрілись у резиденції рудого Донні у Флориді, де обговорили план путіна по капітуляції України, і після цієї поїздки Орбан розкрив – як за 24 год Трамп планує припинити війну.

1072

Чим ближче до виборів в США, тим більше трампісти вдаються до маніпуляцій у своїй пропаганді. У контексті України вони, переставивши все з ніг на голову, намагаються переконувати, ніби це демократи, а не республіканці, заблокували допомогу Україні.

1114

Кожен із нас не раз потрапляв у ситуацію, коли ми замислювались давати, чи ні милостиню людині, яка звертається про допомогу біля церкви, на вулиці чи в інших громадських місцях.  

1107
29.03.2024

З кожним днем війни стає дедалі важливіше зберігати емоційну стабільність і свідомо дбати про своє психічне здоров’я.   

29
24.03.2024

Нутриціологиня пояснила, чому не можна забороняти собі фастфуд та солодощі. А також порадила, як їх вписати у свій раціон.

280
18.03.2024

Сьогодні, 18 березня 2024 року, в УГКЦ в Україні розпочинається період Великого посту. Пригадуємо канони партикулярного права УГКЦ, в яких ідеться про те, коли і як треба постити.  

1079
29.03.2024

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

655
25.03.2024

Йдеться про зміни в молитвах «Вірую» («Символ віри»), «Царю Небесний» та митаревій молитві.

747
21.03.2024

Релігійна громада отримала всі дозвільні документи та незабаром розпочне будівництво поруч з Садовим товариством та міським озером.

2947
15.03.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

4439
29.03.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

18438
29.03.2024

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки розглянув майже 90% законопроєкту про мобілізацію.  

15
26.03.2024

У Верховній Раді зареєстрували проєкт закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за привласнення державних функцій.   

319
22.03.2024

На початку лютого 2024 року замість Валерія Залужного Збройні сили України очолив Олександр Сирський, який до цього командував Сухопутними військами.  

351
17.03.2024

Продовжує зменшуватися кількість тих, хто вважає, що держава виконує свої зобов'язання перед ветеранами російсько-української війни.  

662