У Франківську науковці шукають Бога

Протягом 13-14 грудня в Івано-Франківську відбувається резонансна подія в інтелектуальному житті міста Міжнародна конференція «Філософія і феноменологія релігії: демаркація предметних полів».

Науковці з краківського Ягеллонського університету (Пльща), представники Києва, Львова та інших міст України зібралися на базі Прикарпатського університету ім.Стефаника для обміну думками щодо філософських поглядів на предмет релігії. Тут розглядають релігію в площинах філософії, наукови та  економіки.

Вчених насамперед цікавить дослідження феномену релігії. На їх думку, зміст людському існуванню надає  саме віра – в критичних ситуаціях ми звертаємось саме до релігії. Науковці хочуть знайти відповідь на питання «чому?» і «як?» та допомогти людям знайти дорогу до Бога. Але, окрім просвітництва, конференція дасть змогу студентам ознайомитися із ідеями провідних науковців як країни, так і Польщі.

Організатори обіцяють, що цей проект буде розвиватися і ставати відомим більш ширкому загалу.

 


15


Кількість переглядів - 3830
13.12.2010 16:49
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (3)
csdf | 13.12.2010 18:29дідьку, поможи собі, бо твоя доля програти дідько | 13.12.2010 18:09Можу їм допомогти. :) Кака | 13.12.2010 16:58Бога на конференції, навіть в такому "високоповажному" закладі як ПНУ, знайти неможливо. Бога треба шукати в своєму серці в молитві. А ці "учьоні" просто дерибанять грантові гроші, говорячи про те, в чому поняття не мають.

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги