СПИСОК постійних депутатських комісій Івано-Франківської міськради

Перелік та склад постійних депутатських комісій утворених сесією Івано-Франківської міської ради шостого скликання:

 

1. Мандатна, з питань депутатської діяльності, етики, захисту прав людини, законності, взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформаці

п/п

П.І.П.

Посада

Фракція

1.

Сеньків Михайло Ярославович

голова

ВО «Свобода»

2.

Чорноус Володимир Ярославович

заступник

ПП «Третя сила»

3.

Гнатів Андрій Ігорович

секретар

ВО «Свобода»

4.

Полковник Богдан Романович

член комісії

ВО «Свобода»

5.

Сарабін Віталія Ігорівна

член комісії

ВО «Свобода»

6.

Благодир Сергій Миколайович

член комісії

Партія Регіонів

7.

Кушнір Володимир Степанович

член комісії

УРП «Собор»

 

2.  Постійна депутатська комісія з питань планування фінансів, цін та бюджету.

п/п

П.І.П.

Посада

Фракція

1.

Онуфріїв Роман Михайлович

голова

ВО «Свобода»

2.

Бойчук Василь Євгенович

заступник

ВО «Батьківщина»

3.

Голутяк Віталій Юрійович

секретар

ВО «Свобода»

4.

Колковський Володимир Зіновійович

член комісії

ВО «Свобода»

5.

Харук Роман Романович

член комісії

ВО «Свобода»

6.

Войтичук Олексій Олексійович

член комісії

ВО «Свобода»

7.

Микула Роман Васильович

член комісії

ВО «Свобода»

8.

Шуляр Юрій Володимирович

член комісії

ВО «Свобода»

9.

Кукурудз Ростислав Степанович

член комісії

ПП «Фронт Змін»

10.

Коржак Олег Володимирович

член комісії

ПП «Наша Україна»

11.

Василюк Руслана Михайлівна

член комісії

ПП «УДАР»

12.

Стасюк Володимир Васильович

член комісії

ВО «Батьківщина»

 

3. Постійна депутатська комісія з питань будівництва, архітектури, земельних відносин, охорони навколишнього середовища та сприяння розвиткові сіл.

п/п

П.І.П.

Посада

Фракція

1.

Гавриш Петро Орестович

голова

ВО «Свобода»

2.

Басараб Сергій Михайлович

заступник

ПП «Фронт змін»

3.

Яцинович Микола Ярополкович

секретар

ВО «Свобода»

4.

Романюк Сергій Васильович

член комісії

ВО «Свобода»

5.

Голодюк Наталія Миколаївна

член комісії

ВО «Свобода»

6.

Капустяк Олег Іванович

член комісії

ВО «Свобода»

7.

Грималюк Андрій Васильович

член комісії

ВО «Свобода»

8.

Тютюнник Андрій Богданович

член комісії

ВО «Свобода»

9.

Ревчук Василь Іванович

член комісії

ВО «Батьківщина»

10.

Василюк Роман Ярославович

член комісії

ПП «Фронт змін»

11.

Балагура Володимир Омелянович

член комісії

ПП «Наша Україна»

2.

Дутка Ігор Петрович

член комісії

Партія Регіонів

 

 

4. Постійна депутатська комісія з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку.

п/п

П.І.П.

Посада

Фракція

1.

Прокопів Ігор Богданович

голова

ПП «Фронт змін»

2.

Бурко Віталій Миколайович

заступник

ВО «Свобода»

3.

Вітенко Микола Іванович

секретар

ВО «Свобода»

4.

Кімачук Роман Михайлович

член комісії

ВО «Свобода»

5.

Маркута Іван Тарасович

член комісії

ВО «Свобода»

6.

Соловей Юрій Ігорович

член комісії

ПП «Третя сила»

7.

Бачкур Ярослав Васильович

член комісії

ВО «Батьківщина»

8.

Борзов Сергій Олександрович

член комісії

ПП «Фронт змін»

 

5. Постійна депутатська комісія з питань промисловості, підприємництва, стратегічного розвитку міста, інвестицій та туризму

п/п

П.І.П.

Посада

Фракція

1.

Бубен Олександр Олександрович

голова

ПП «Фронт змін»

2.

Росипайло Ігор Ярославович

заступник

ПП «Удар»

3.

Оришко Світлана Петрівна

секретар

ВО «Свобода»

4.

Клипич Олег Михайлович

член комісії

ВО «Свобода»

5.

Вагилевич Мар`ян Володимирович

член комісії

ВО «Свобода»

6.

Малярчук Михайло Володимирович

член комісії

ВО «Свобода»

7.

Гончарук Олег Романович

член комісії

ПП «Фронт змін»

8.

Терешко Руслан Володимирович

член комісії

ВО «Батьківщина»

9.

Халаменда Ігор Анатолійович

член комісії

Партія Регіонів

 

6.  Постійна депутатська комісія з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.

п/п

П.І.П.

Посада

Фракція

1.

Стефанко Сергій Львович

голова

ВО «Свобода»»

2.

Бережанський Тарас Володимирович

заступник

ВО «Свобода»

3.

Петрушко Юрій Миронович

секретар

ПП «Фронт змін»

4.

Дубас Ярослав Володимирович

член комісії

ВО «Свобода»

 

7. Постійна депутатська комісія з питань духовного відродження, науки, освіти, культури, молодіжної політики та спорту.

п/п

П.І.П.

Посада

Фракція

1.

Савчук Оксана Василівна

голова

ВО «Свобода»

2.

Гасимов Ріяфет садиг Огли

заступник

ПП «Фронт змін»

3.

Олексин Лариса Миколаївна

секретар

ВО «Свобода»

4.

Максимчук Ігор Євстахович

член комісії

ВО «Свобода»

5.

Гоянюк Ольга Миколаївна

член комісії

ВО «Свобода»

6.

Федьків Богдан Михайлович

член комісії

Партія Регіонів

 

8. Тимчасова депутатська контрольна комісія з питань оренди та приватизації об`єктів комунальної власності, проведення тендерів та розподілу житлового фонду.

п/п

П.І.П.

Посада

Фракція

1.

Голутяк  Віталій Юрійович

голова

ВО «Свобода»

2.

Петрушко Юрій Миронович

заступник

ПП «Фронт змін»

3.

Голодюк Наталія Миколаївна

секретар

ВО «Свобода»

4.

Сеньків Михайло Ярославович

член комісії

ВО «Свобода»

5.

Романюк  Сергій Васильович

член комісії

ВО «Свобода»

6.

Ревчук Василь Іванович

член комісії

ВО «Батьківщина»

7.

Стефанко Сергій Львович

член комісії

ВО «Свобода»

8.

Харук Роман Романович

член комісії

ВО «Свобода»

9.

Шуляр Юрій Володимирович

член комісії

ВО «Свобода»

10.

Гасимов Ріяфет садиг Огли

член комісії

ПП «Фронт змін»

11.

Коржак Олег Володимирович

член комісії

ПП «Наша Україна»

12.

Федьків Богдан Михайлович

член комісії

Партія Регіонів

 


Кількість переглядів - 5914
10.12.2010 16:36
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Аномальна правда
Душа і тіло
Україна і світ
Цікаво