СПИСОК постійних депутатських комісій Івано-Франківської облради

В залі засідання депутатів облради народній обранці рішенням в 68 голосів "за" заствердили наступний склад постійних депутатських комісій. Згідно з проектом рішення склад комісій наступний:

 

З питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій

голова - Шкварилюк Володимир Васильович ("Фронт змін")

застуник - Парфан Тарас Дмитрович ("Наша Україна")

секретар - Левицький Олександр Михайлович ("Батьківщина")

Члени комісії:

Болюк Зінаїда Андріївна

Дейчаківський Ігор Іванович

Кузьма Микола Миколайович

Матвійчук Ігор Володимирович

Насалик Сергій Степанович

Палійчук Микола Васильович

Попович Володимира Васильовича

Шкіндюк Іва Юрійович

Шкутяк Петро Зіновійович

Шувальський Володимир Богданович

Яковина Роман Павлович

 

З питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, розвитку малого і середнього бізнесу

голова - Романюк Юрій Дмитрович ("Батьківщина")

заступник - Дерев'янко Юрій Богданович ("Фронт змін")

секретар - Поліш Володимир Віталійович ("Наша Україна")

Члени комісії:

Бабій Юрій Юрійович

Брус Василь Хомич

Вишиванюк Михайло Васильович

Дуб Наталя Михайлівна

Загурський Олег Васильович

Костинюк Богда Іванович

Петрів Василь Іванович

Різник Микола Павлович

Стуртинський Роман Йосипович

Хованець Тарас Михайлович

 

З питань екології, раціонального природокористування, рекреації та розвитку туризму:

голова - Троценко Андрій Володимирович ("Батьківщина")

заступник - Іванишин Володимир Вальович ("Фронт змін")

секретар - Семко Володимир Богданович ("Свобода")

Члени комісії:

Головчак Василь Федорович

Голубчак Олексій Іванович

Данів Іван Михайлович

Дякура Дмитро Дмитрович

Єфімчук Ярослав Володирович

Келестин Юрія Васильовича

Шевченко Олександр Леонідович

Шевчук Ігор Михайлович

 

З питань розвитку промисловості, будівництва, архітектури, комунікацій, дорожнього та житлово-комунального господарства

голова - Олійник Ігор Мирославович ("Наша Україна")

заступник - Сендерський Сергій Михайлович ("Партія регіонів")

секретар - Павлів Роман Михайлович ("Українська партія")

Члени комісії:

Артемович Іван Михайлович

Будз Володимир Іванович

Вівчарик Василь Петрович

Кондрат Іван Миколайович

Купчак Володимир Романович

Мердух Михайло Орестович

Соляник Богдан Степанович

 

З питань діяльності засобів масової інформації, свободи слова, культури, національного та духовного відродження

голова - Бабій Ольга Миколаївна ("Наша Україна")

заступник - Артим Василь Іванович ("Батьківщина")

секретар - Ткачівський Ярослав Васильович ("Свобода")

Члени комісії:

Андрусяк Михайло Миколайович

Захарук Дмитро Васильович

Кучер Михайло (Богдан) Михайлович

Лукань Ігор Михайлович

Неміш Дмитро Васильович

Семенюк Микола Федорович

 

З питань освіти і науки

голова - Дзвінчук Дмитро Іванович ("Фронт змін")

заступник - Джура Олександра Дмитровича ("Наша Україна")

секретар - Адамович Сергій Васильович ("Свобода")

Члени комісії:

Волоковецький Степан Васильович

Сідаш Арсен Васильович

Табачук Оксана Титівна

Фелик Олександр Іванович

 

З питань охорони здоров'я і материнства

голова - Піцуряк Манолій Васильович ("Свобода")

заступник - Дрінь Роман Миколайович ("Наша Україна")

секретар - Гоголь Ярослава Михайлівна ("Батьківщина")

Член комісії:

Білик Роман Павлович

Гнип Михайло Петрович

Митник Зіновій Миколайович

Олінійчук Микола Дмитрович

Скоропад Тарас Ярославович

Фейчук Віталій Васильвич

 

З питань праці та соціального захисту населення:

голова - Ляхович Галина Іванівна ("Українська партія")

заступник - Яремчук Василь Петрович ("Відродження")

секретар - Яворський Михайло Іванович ("Народна партія")

Члени комісії:

Гусак Руслан Олегович

Івасюк Ігор Миколайович

Книшук Петро Васильович

Пушик Степан Григорович

Хопту Володимир Іванович


З питань молодіжної політики, розвитку фізичної культури та спорту

голова - Мулик Роман Миронович ("Партія регіонів")

заступник - Данилишин Іван Ярославович ("Фронт змін")

секретар - Зелінський Микола Романович ("Батьківщина")

Члени комісії:

Карабін Мирослав Євгенович

Мельник Михайло Григорович

Олійник Володимир Євгенович

Фальбійчук Юрій Юрійович

Черневий Юрій Іванович

Янків Ігор Тарасович

 

З питань розвитку села, аграрної політики, використання земель та регулювання земельних відносин

голова - Шумега Ігор Станіславович ("РУХ")

заступник - Береговський Зіновій Леонідович ("Наша Україна")

секретар - Неміш Віктор Дмитрович ("Свобода")

Члени комісій:

Бартошак  Володимир Анатолійович

Бежук Василь Михайлович

Винник Михайло Іванович

Кулай Ігор Йосипович

Негрич Михайло Михайлович

Попович Василь Борисович

Ульванська Ярослава Степанівна

Чернега Роман Тарасович


З питань депутатської діяльності, етики, регламенту, самоврядування, захисту прав людини, законності та правопорядку

голова - Зелик Русалан Богданович ("Свобода")

заступник - Дронь Анатолій Володимирович ("Батьківщина")

секретар - Ковальчук Володимир Дмитрович ("Українська партія")

Члени комісії:

Беляшова Ганна Павлівна

Гдичинський Богдан Петрович

Матвійчук Василь Олександрович

Романчук Андрій Володимирович

Сенів Василь Іванович

Скрипничук Василь Михайлович

Шинкарук Ярослав Іванович


Кількість переглядів - 9306
10.12.2010 15:44
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (1)
Орест | 12.01.2011 23:28Хе... І знову в комісії по культурі нема ні одного професіонала. Ні одного! Пиндець в культурі Прикарпаття буде продовжуватись.

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ
Цікаво