Найнебезпечніші методи контрацепції

 

Шкірка граната, шматочок лимона, аспірин і мило, пепсі-колу й марганцівку – що тільки не використовують у цілях контрацепції. А от наскільки ці методи безпечні, мало хто замислюється. Скоріше, вони підходять для самозаспокоєння, коли сексу ну дуже хочеться, а за презервативом бігти холодно.


І доводиться використовувати буквально все, що є під рукою. Але небезпечні не тільки смішні й безглузді методи контрацепції, більшість традиційних методів теж не дуже-то корисні, а часто ще й призводять до неприємних наслідків. lady.tochka.net пропонує тобі дізнатися, які контрацептиви найнебезпечніші, пише Здоров'я.

 

Смішні й небезпечні методи контрацепції

Дехто вважає, що якщо в піхву перед сексом ввести тампон, шматок лимона або шматочок господарського мила, це вбереже від вагітності. Але це зовсім не так. Мало того, що методи неефективні, так ще й небезпечні: тампон ускладнить статевий акт, лимон і мило порушать мікрофлору піхви, у результаті чого може виникнути бактеріальний вагіноз та інші неприємності.

 

Календарний метод

Один із найбільш ненадійних методів контрацепції, адже зі 100 жінок, які користуються цим методом, вагітнію 40. А все тому, що "факторів ризику" у цього методу більше ніж достатньо: і цикл ц жінок, як правило, не схожий за регулярністю на дані у медичній енциклопедії, і дату овуляції складно вирахувати, і яєчники можуть працювати по-різному. Крім того, сперматозоїди в організмі жінки можуть залишатися життєдіяльними до 7 днів.

 

Перерваний статевий акт

Цей метод – майже російська рулетка, при його застосуванні 30 із 100 жінок вагітніють. Суть цього методу всім зрозуміла, хоча гарантії й примарні, адже сперматозоїди можуть міститися і в секреті куперовських залоз, який виділяється в процесі статевого акту. А психологічні муки "встигли – не встигли" можуть неабияк зіпсувати стосунки.

 

Спринцювання

Найстаріший і дуже небезпечний метод контрацепції. Небезпечний тим, що, по-перше, не ефективний, по-друге, мікрофлора піхви при частих спринцювання порушується, й інфекції, ерозії, вагініти стають нерадісної реальністю. Усе це стосується спринцювань марганцівкою, відваром звіробою, сечею.

 

Сперміциди

Зараз дуже популярні контрацептиви у формі свічок, кремів, піни і навіть желе. Їх дія подвійна: спеціальний компонент вбиває сперматозоїди, а наповнювач створює механічну перешкоду. Досить ефективні, хоча якщо не виконати вимоги інструкції, можна все зіпсувати. При невиконанні правил у 30% випадків настає вагітність.

 

Крім того, деякі сперміциди викликають звикання обох організмів, тобто перестають бути ефективними при частому застосуванні.

 

Деякі вчені стверджують, що сперміциди небезпечні, тому що ноноксинол-9, який міститься в них, руйнує шкірний покрив. А тріщини й садна статевих органів відкривають шлях всім інфекціям в організм.

 

Оральна контрацепція

Для багатьох протизаплідні таблетки – найкращий метод контрацепції. Але чи так це? Звісно, нас переконують, що гормони четвертого покоління не шкідливі, але хто скаже правду. Адже гормональні таблетки – це серйозний бізнес.

 

Тож серед небезпек гормональних таблеток – безпліддя, порушення обміну речовин, несподіване й значне збільшення ваги. Крім того, завжди є небезпека забути випити таблетку.

 

Презервативи

Найнебезпечніші презервативи – це презервативи поганої якості, тому що можуть викликати алергію й банально порватися. Також можуть підвести презервативи невідповідного розміру: маленький порветься, а завеликий зісковзне у відповідальний момент.


02.04.2012 1723 0
Коментарі (0)

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1130
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2482
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2089
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2138
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6463 57
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2422 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

294

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1119

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1144

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1361
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

244
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

564
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

2032
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26482
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

529
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10432 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7974
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

509
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

373
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

523
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

597
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1547