Куди зникають українці?

21 рік тому повернувся на Землю після п'ятиденної подорожі в інші світи житель міста Дмитрова Кіровоградської області Г. В. Керносенко. Цей випадок зайняв почесне місце в анналах української уфології - ні науковці, ні родичі, ні скептики, до однозначної думки про пригоди цієї людини до цих пір так і не прийшли.

Щорічно в Україні зникають більше 100 тисяч людей. Вони йдуть з дому і, не залишивши про себе жодної звістки, зникають невідомо де. Суха статистика свідчить: кожен десятий з них стає жертвою вбивць і грабіжників, а кожного п'ятого знаходять у лікарні після дорожньо-транспортної пригоди. Однак не злочин і не трагічний випадок є головною причиною зникнення. Найчастіше люди, не попередивши близьких, кидають будинки в пошуках кращої долі. А бувають випадки і зовсім фантастичні. Як, наприклад, неймовірна подорож кіровоградського пенсіонера до зірок!

14 листопада 2006 журналісти київського телеканалу СТБ в рамках передачі "Правила життя" знімали тематичний випуск "Куди зникають люди?". За рекомендацією Ярослава Сочки вони відшукали Керносенка і запросили для участі у зйомках. Досить впевнений у собі старий, після 20-ти річної "паузи", не відрікся від раніше сказаного і запевнив телеглядачів у своїй подорожі на іншу планету.

 

Фрагмент передачи Правила життя. Куди зникають люди? (СТБ, 14.11.2006):

Нагадаємо історію викрадення: Дружина
Григорія Керносенка попросила його випасти індичат. Ось він і погнав їх до воріт. Раптом ворота відкрилися самі собою, і він побачив за ними дивну споруду, схоже на сріблястий купол. З купола висунулися двоє, одягнені в чорне, і наказали: "Сідай!"

 

- Сів я в якесь зручне крісло. Бачу, поруч сидять в таких же кріслах три людини - двоє одягнених у чорне,  чоловіків і жінка у світлому вбранні. Жінка була дуже красивою, з довгими косами. Один з чоловіків буркнув: "Зараз ти полетиш разом з нами". Не встиг я отямитися, як за ілюмінатором з'явилися зірки. Я сильно розгубився і запитав: - Хлопці, ви повернете мені назад? Жінка сказала: - Де взяли, туди й повернемо.

Летіли ми в повному мовчанні довго, навіть дуже довго. У ході польоту мені кілька разів змазували рот якоюсь білою пастою без смаку і запаху. Нарешті, прилетіли кудись, мені кажуть: - Виходь!

Виходжу, зовсім вже переляканий. Бачу - переді мною розкинувся одноповерхове містечко. Всі будинки - з гострими дахами, і на кожному даху - хрест! А від хрестів виходить сяйво. І ще цвіли там якісь дерева.

Сонця не видно. Погода стоїть похмура. А втім, може бути, це було просто передранковий час ... Не встиг я толком розглянути околиці, як мені кажуть: - Полетіли назад!

Далі нічого не пам'ятаю. За моїми відчуттями весь політ тривав години три-чотири.

Отямився вже в себе у дворі. Йде дощ, ранок, син піднімає мене з землі. Не можу зрозуміти, звідки він взявся, адже синок не з нами, а в Дніпропетровську живе ... Лише потім я дізнався, що був відсутній п'ять діб, і моя дружина послала телеграму синові, мовляв, приїжджай, батя, напевно, помер, хоча і ніхто, включаючи міліцію, не може поки що знайти його тіло ...

 

 

15


06.12.2010 1883 0
Коментарі (0)

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1031
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2423
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2062
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2097
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6381 57
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2391 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

262

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1080

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1120

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1329
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

204
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

541
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

2000
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26442
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

498
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10402 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7942
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

486
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

346
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

501
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

571
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1515