Жінок Прикарпаття привітали Янукович, Вишиванюк та Карапита

 

Учора в академічному обласному муздрамтеатрі ім. Івана Франка відбулися обласні урочистості з нагоди прийдешнього свята 8-го Березня - Міжнародного дня прав жінок і миру.

 

З екрана жінок Прикарпаття привітав Президент України Віктор Янукович. До щирих слів Глави держави на адресу «берегинь сім'ї і людського роду» приєдналися зі сцени театру голова облдержадміністрації Михайло Вишиванюк, перший заступник голови обласної ради Василь Гладій («від чоловічого складу ради») та гість краю Маршалек Підкарпатського воєводства Мирослав Карапита.


Зі сцени театру на адресу жінок лунали слова вдячності за вміння зберегти родинні та суспільні цінності, бути надійною опорою для чоловіків, дати початок усьому сущому на цій землі.

 

«Хай станеться так, щоб чоловіки щодня приносили вам квіти і говорили про те, що ви – кохані та найкращі у світі», - побажав прикарпаткам Михайло Вишиванюк.

 

Групі жінок вручили медалі «За заслуги перед Прикарпаттям» і оберемки троянд. Як повідомив Михайло Вишиванюк, ще більше жінок отримають заслужені нагороди - грамоти, подяки - у своїх районах.

 

Після учасники святкового зібрання переглянули комедію «Фараон» Олексія Коломійця у прекрасній постановці Коломийського академічного обласного українського драматичного театру ім. Івана Озаркевича. І жінки, і чоловіки (театральна зала була заповненою) сміялися на славу.


Кількість переглядів - 1285
07.03.2012 20:03
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Аномальна правда
Душа і тіло