Засновник WikiLeaks оголошений в міжнародний розшук

Засновник WikiLeaks оголошений в міжнародний розшук. При цьому наголошується, що він звинувачується шведською владою, зокрема, в згвалтуванні і сексуальних домаганнях. Крім того Інтерпол поширив на ім'я 39-річного австралійця «червоне повідомлення», що рівнозначно занесенню його до списку найбільш розшукуваних осіб.

Прокуратура Швеції направила в Інтерпол прохання оголосити Дж.Ассанджа в міжнародний розшук 20 листопада. Раніше стокгольмський суд схвалив запит прокуратури про укладення Ассандж під варту. Правда сам Ассандж, місцезнаходження якого в даний час невідомо, категорично відкидає звинувачення на свою адресу, називаючи їх частиною «брудної кампанії», яку проводять у відношенні WikiLeaks, який спеціалізується на публікації «закритої», в тому числі таємної інформації.

Як відомо, влітку сайт опублікував підбірку службових документів, які стосуються проведення операцій США і їх союзників в Афганістані та Іраку з січня 2004 року по грудень 2009 року. Підбірка включала в себе більше 90 тис. документів. Її основу склали рапорти американських командирів різного рівня про проведення операцій, що описують подробиці бойових дій і містять детальний опис їх наслідків.

 

 

15


Кількість переглядів - 2918
01.12.2010 10:43
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги