УКРАЇНСЬКУ ПАРТІЮ ОБЕЗГОЛОВИЛИ. НАСАЛИК НЕ ЗГІДНИЙ

Голову Центральної ради Ігоря Насалика за «порушення статутних норм та зраду інтересів Української партії» відкликали із займаної посади і позбавили членства в Центральній раді та Центральному проводі.
Таке рішення прийняли під час VII засідання Центральної ради УП.

«Рішення засідання Центральної ради Української партії не є легітимним – повідомив кореспонденту «Фіртки» Насалик. – Остаточне рішення чи перебувати мені на займаній посаді, вирішуватиметься 18 грудня під час всеукраїнського партійного з’їзду у Києві. Мені дали оцінку, що я погано провів вибори, скажіть це відповідає правді?».

Новобраних осіб на керівні посади УП Ігор Насалик вважає теж нелегітимними, «адже ці люди себе ніде не проявили».

Виконуючим обов’язки голови ЦР УП обрали Олега Олійника. Було також оголошено про переобрання голів крайових організацій: головою Київської обласної крайової організації УП став Олег Березюк, Чернігівської - Олександр Дем’яненко, Черкаської - Олег Соколенко.

Члени ЦР УП розглянули поведінку депутатської фракції Української партії в Івано-Франківській обласній раді. Засудили рішення висунення кандидатури «регіонала» Зіновія Митника на посаду голови облради. Крім того, планується провести перевірку Івано-Франківської крайової організації, у зв’язку з чим її діяльність тимчасово призупинена.

 14


Кількість переглядів - 3606
30.11.2010 13:09
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (2)
ПРАЦІВНИК | 01.12.2010 15:01партія заборгувала купу грошей працівникам виборчих штабів, ЗМІ і т.п. і
навіть не збирається повертати!
Українська партія і її керівники Насалик, Олійник, Стахів - брехуни,
зрадники і шахраї!!!
Сич | 30.11.2010 23:15Добігався с...ний політик-то в УНП ,то в Укр.партії. І з відусіль гонять зрадника і брехуна. ПРАВИЛЬНО! Жаль,що пізно- людей надурив і Українську патію зганьбив. Хрунь.

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги