В телевізійні ефіри запустять антикорупційний ролик івано-франківського студента

Українська влада серйозно взялася за боротьбу проти корупції. Скоро в ефіри українського телебачення запустять пропагандистське відео "Привіт!", автором якого є студент Івано-Франківського інституту менеджменту.

Відео зняте про маленького хлопчика, який ризикує рости без батька, якщо того посадять за корупцію. За сюжетом, задоволена дитина розповідає, що його тато працює в держустанові, сім'я живе у великій квартирі і має декілька дорогих машин. Після цього голос за кадром попереджає хлопчика, що його батько може потрапити до в'язниці.

Це робота студента Івано-Франківського інституту менеджменту Тернопільського національного економічного університету Андрія Смука. Вона перемогла у Шостому Українському студентському фестивалі реклами, який пройшов під патронатом заступника міністра Кабінету міністрів - урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики Андрія Богдана.

"Ролик озвучать українською мовою і адаптують його якість для телебачення, більше нічого особливо міняти не будуть. Відео піде в ефір на державних телеканалах (Перший національний та обласні), а комерційні розмістять у своїй сітці, якщо погодяться", - розповіла головний спеціаліст з інформаційної політики Бюро з питань антикорупційної політики Оксана Кононенко газеті "Сегодня". За її словами, на підготовку відео потрібно близько місяця.

 

 

15


Кількість переглядів - 2316
28.11.2010 13:23
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги