В Івано-Франківську більшає людей, які хворіють на туберкульоз

З кожним роком в Івано-Франківську все більше людей, які  хворіють на туберкульоз. У групі ризику - діти. Як інформує телеканал 24 одна з причин - відмова батьків від проб манту. Існує думка, кажуть лікарі, що така процедура дуже шкідлива для дитячого організму. Мовляв, саме вона стає причиною захворювання на туберкульоз.

Натомість медики констатують, проба манту - це не вакцинація, а ефективний спосіб виявлення небезпечної хвороби. У місцевій школі № 5 масово проводять манту. Препарат з місцевої поліклініки транспортували у спеціальному контейнері. Перш ніж пройти процедуру лікарі пильно оглянули школярів та виміряли температуру. Адже лише після цього можна вводити препарат-туберкулін. Жоден медик, кажуть фахівці, не має права зробити пробу манту без згоди батьків. Тож діти принесли відповідні розписки від дорослих.

Протягом 2010 року в Івано-Франківську туберкульоз виявлено у 6-ти дітей. Ще одна знаходиться на стадії діагностики. Відтак медики закликають не нехтувати здоров"ям власних дітей.

 

13


Кількість переглядів - 3022
25.11.2010 07:53
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Аномальна правда
Душа і тіло