На Прикарпатті у школі зареєстрували спалах гепатиту – госпіталізовано 9 осіб

 

 

У прикарпатській школі спалах гепатиту А.

 

Про це Фіртці повідомили в Івано-Франківському обласному лабораторному центрі МОЗ України.

 

"В період з 28 вересня 2017 р. по 5 грудня 2017 р. у ЗОШ І-ІІІ ступенів села Білі Ослави Надвірнянського району сталися 9 випадків гострого гепатиту "А" серед учнів 2-10 класів, захворів також вчитель фізкультури. Хворих госпіталізували: 5 осіб – в інфекційний відділ Надвірнянської центральної районної лікарні, 4 особи – в обласну інфекційну лікарню Івано-Франківська", - йдеться у повідомленні.

 

Станом на сьогодні вже виписано 4 особи, у тому числі 3 дитини віком до 15 років, на лікуванні залишається 5 дітей.

 

Державною установою "Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України" вживаються протиепідемічні та профілактичні заходи щодо недопущення поширення захворювання.

 

Ситуація перебуває на постійному контролі ДУ "Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України" та У ДСНС в Івано-Франківській області.

 

Як розповів Галці очільник Івано-Франківського обласного лабораторного центру Держсанепідслужби України Руслан Савчук, школу немає потреби закривати, тому що випадки зареєстрували не в один день.

 

Надвірнянська міськрайонна лабораторна філія та обласний лабораторний центр провели всі необхідні протиепідемічні заходи: обстежили контактних осіб (інших хворих не виявили), відібрали і доставили у вірусологічну лабораторію проби води.

 

"Нам подали інформацію півтора тижні тому – коли зареєстрували близько трьох хворих. І за ці дні ми спрацювали та провели всі необхідні заходи для непоширення інфекції. Цьому є документальні підтвердження. Ті хворі, які були зареєстровані раніше, уже пролікувалися та знаходяться за межами стаціонару. Тобто, це не те, що я десь ці випадки приховував з вересня – я у цьому не зацікавлений. Наша позиція і моя особисто, навпаки, – щоб це виявляти, реєструвати та інформувати. Я вважаю, що зараз немає потреби підіймати зайвий раз якийсь переполох й особливо хвилюватися. Ситуація під нашим контролем, тому все буде гаразд", – зазначив Савчук.


Кількість переглядів - 467
07.12.2017 11:40
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги