Цього року у Франківську дев'ять сімей загиблих учасників АТО отримали землю

 

 

Рішеннями сесій міської ради за 11 місяців 2017 року надано дозволи на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок 9-ом сім’ям загиблих учасників АТО (для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибні ділянки).

 

Також 89 учасників АТО отримали ділянки для будівництва індивідуального гаража та 3 - для ведення особистого селянського господарства.

 

Затверджено проекти землеустрою та передано у власність земельні ділянки для індивідуального житлового будівництва 10-ом сім’ям загиблих учасників АТО, а також 1-му учаснику АТО для будівництва індивідуального гаража.

 

Крім того, протягом звітного періоду передано громадській організації «Івано-Франківська обласна спілка учасників та інвалідів АТО» в постійне користування земельні ділянки: площею 0.17 га на вул. Хіміків-Тролейбусній та площею 0.68 га на вул. Хіміків – Целевича для будівництва багатоквартирних житлових будинків учасникам та інвалідам АТО». Надано дозвіл на складання проектів землеустрою щодо відведення 6 земельних ділянок для вказаних цілей.


Кількість переглядів - 270
07.12.2017 14:51
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги