Цьогоріч на Бурштинську ТЕС не допустили перевірку держекоінспекції через рішення "ДТЕК Західенерго" (відео)

 

 

 

Сьогодні, 7 грудня, на комісії облради з питань захисту прав людини, законності, правопорядку, антикорупційної політики люстрації та очищення влади заслухали інформацію щодо перевірки роботи Бурштинської ТЕС.

 

Втім кворуму комісія не зібрала, тому вирішили обговорити питання порядку денного без прийняття рішень. Нагадаємо, сесія облради прийняла звернення щодо перевірки придбання пакету акцій ПАТ «ДТЕК Західенерго», інформує кореспондент Фіртки. 

 

За словами голови комісії Тараса Виноградника, екологічна комісія облрасної ради виїжджала на Бурштинську ТЕС, також проводились зустрічі з представниками профспілки.

 

«На адресу комісії не прийшло жодних відповідей з приводу направленого звернення. Відповіді прийшли голові облради. Мною, як головою комісії повторно було направлено звернення», - зазначив Виноградник.

 

За словами представника прокуратури Віталія Гоголя згідно наданої інформації Фондом Держмайна жодних порушень щодо відчуження пакету акцій не виявлено.

 

«Всі роботи здійснюються своєчасно та в повному обсязі. Щодо екологічної інспекції проводились у 2016 році перевірки, жодних порушень не було. Єдине, що був отриманий дозвіл на збільшення викидів», - зазначив Віталій Гоголь.

 

Територіальна інспекція праці, за словами Гоголя, при перевірці виявила несуттєві порушення, які підприємство взяло на себе зобов’язання усунути.

 

Заступник начальника держекоінспекції в області Богдан Чукор зазначив, що в 2017 році не було можливості зайти на перевірку. За його словами в інших областях також перевірку на підприємство не допускали.

 

Також Чукор зазначив, що згаданий прокурором дозвіл на збільшення викидів має такий діапазон, при якому виявити порушення просто неможливо.

 

 

Богдан Савка начальник екологічної служби Бурштинської ТЕС відмітив,що ТЕС не є юридичною особою. За його словами юрособою є "ДТЕК Західенерго". Тому рішення щодо перевірок приймалось в центральному офісі.

 

Нагадаємо, після скарг мешканців Бурштина про роботу ДТЕК Бурштинська ТЕС, дотримання санітарних норм та вироблення стратегії зменшення рівня викидів в атмосферу, мінімізацію негативного впливу підприємства на навколишнє середовище говорили 27 листопада на нараді у першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки. Тоді було прийнято рішення провести перевірку екологічною інспекцією.

 

Нагадаємо, ПАТ "ДТЕК Західенерго" є одним із найбільших українських виробників електроенергії та тепла. Електроенергія, вироблена компанією, постачається українським споживачам та на експорт до країн Європи. До складу "ДТЕК Західенерго" входять: Бурштинська ТЕС, Ладижинська ТЕС і Добротвірська ТЕС, а також сервісні підприємства Галременерго, Львівенергоспецремонт, Львівенергоавтотранс, Західенергопостач.

Компанія ДТЕК належить Рінату Ахметову.

 

Читайте також:

Мешканці Бурштина нарікають на отримані "брудні сюрпризи" від Бурштинської ТЕС (фото)


Кількість переглядів - 852
07.12.2017 11:09
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги