Кафедра готельно-ресторанної та курортної справи ПНУ відсвяткувала 10-річний ювілей (фото)

 

 

Сьогодні, 6 грудня кафедра готельно-ресторанної та курортної справи Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника відсвяткувала день народження – 10 років від початку заснування.

 

Перший випуск студентів кафедри датується 2008 роком. За цей час кафедра випустила 682 бакалаври, 266 спеціалістів та 37 магістрів.

 

«Перші десять років надзвичайно пам’ятні, - це період зародження, становлення та адаптації в житті. З нуля починати нову спеціальність було важко, але завдяки професійному колективу вдалося створити міцний фундамент для розвитку. З кожним роком кількість студентів на нашій кафедрі зростає, що свідчить про те, що навчальний процес відбувається на належному рівні.

 

Досягнень є надзвичайно багато, як для 10-ти років діяльності. І найголовнішим є те, що наші діти мають можливість працевлаштуватися після закінчення університету, - їх фах є надзвичайно популярним сьогодні.

 

Наші студенти та випускники працюють у популярних курортах, ресторанах та готелях не тільки України, а й світу. Є в нас діти, які мають власні кулінарні школи та працюють шеф-кухарями", - розповів завідувач кафедри готельно-ресторанної та курортної справи Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника Володимир Клапчук.

  

У свою чергу, під час вітального слова ректор університету Ігор Цепенда наголосив, що випускники кафедри повинні бути не тільки професіоналами, а й добрими психологами, щоб відчути настрій клієнта, перейти на "його хвилю" та створити комфортну атмосферу.

 

«Ми відзначаємо 10-ть років кафедри, яка є ключовою не тільки для університету та інституту, а й для Прикарпаття загалом. Всі ми добре знаємо українське прислів’я: треба вміти добре приготувати, а ще краще треба вміти подати. Вона дійсно належить до тієї спеціальності, яка створює місток між людьми. Ми радіємо, що протягом 10-ти років ви вийшли на дуже добрий професійний рівень», - сказав Цепенда.

 

 


Кількість переглядів - 2697
06.12.2017 17:00
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги