За час проведення заходів "Перевізник-зима" в Івано-Франківську виявили 21 несправний автобус (відео)

 

 

У рамках відпрацювання комплексу цільових заходів «Перевізник-зима», що триває з 17 листопада до 17 грудня, патрульні поліцейські продовжують приділяти особливу увагу транспортним засобам, які здійснюють перевезення пасажирів.

 

На території Івано-Франківська розташовані сім базових підприємтсв, які здійснюють передрейсовий огляд автобусів і водіїв. Впродовж проведення профілактичних заходів патрульні перевірили 376 автобусів.

 

За вчинення адміністративних правопорушень до відповідальності вже притягнули 81 водія. 21 з них керували технічно несправними автобусами, 31 - відхилися від маршруту, 7 - порушили вимоги дорожніх знаків і розмітки, 5 - керували без необхідних документів.

 

За цей час за участю водіїв, які здійснюють пасажирські перевезення, відбулися три дорожньо-транспортні пригоди. Одна з них - з вини водія атвобуса - той здійснив наїзд на пішохода на пішохідному переході.

 

Патрульні і надалі перевірятимуть маршрутні засоби та проводитимуть інструктажі з перевізниками та водіями щодо неухильного дотримання вимог ПДР та Правил перевезення пасажирів.

 


Кількість переглядів - 414
06.12.2017 14:36
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги