Суд у справі вбивства болгарської студентки вкотре відклали (фото)

 

 

 

Сьогодні, 6 грудня, в Івано-Франківському міському суді відбулося підготовче засідання у кримінальній справі про вбивство болгарської студентки Дішлі Елі Зія. Підозрюваний у вбивстві студент з Туркменістану, одногрупник потерпілої Астанов Ельдар Бабаджанович.

 

Нагадаємо, раніше при обранні запобіжного заходу підозрюваний заявив у суді, що не вбивав студентку з Болгарії, а знайшов її вже мертвою. Крім того, Астанов просив про закритий судовий розгляд справи, однак через відсутніть на те підстав у цьому відмовили. На минулому засіданні обвинувачений змінив адвоката.

 

Cьогодні сторона потерпілих не з'явилась на засідання, проте подала заяву, в якій просить, щоб на даний час засідання проводились без них.

 

Також, не прийшов захисник Астанова. Обвинувачений просить суд назначити йому адвоката у зв'язку з тим, що його адвокат знаходиться на лікуванні.

 

Суд ухвалив призначити обвинуваченому адвоката. Відтак засідання відклали до 11 грудня 10 години.

 

Нагадаємо, Фіртка повідомляла, що тіло Дішлі Елі Зія було виявлено, 12 червня у ставку с. Світанок, Рогатинського району у валізі.

 

Дівчина зникла 1 червня, до поліції повідомили 5 червня. За підозрою умисного вбивства у порядку ст.208 КПК затримано студента з Туркменістану, одногрупника потерпілої 1988 р.н.

 

Також, працівники поліції виявили закопаними у лісопосадці на Городенківщині, що за 50 км від обласного центру, особисті речі загиблої Дішлі Елі Зія: наплічник, ланцюжок, телефони, тощо.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Апеляцію не задоволено: Туркмен, якого підозрюють у вбивстві болгарської студентки, залишиться у СІЗО (відео)

Захист туркмена, підозрюваного у вбивстві франківської студентки з Болгарії, подасть апеляцію для зміни запобіжного заходу


Кількість переглядів - 772
06.12.2017 15:00
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги