Білоруські спецслужби затримали ще одного українця

 

 

Комітет державної безпеки Республіки Білорусь затримав керівника підприємства ПАТ "Завод обважнювачів" (м. Костянтинівка Донецької область) Олександра Скибу.

 

Про це йдеться в листі на ім'я посла України в Білорусі Ігоря Кизима від 16 листопада, повідомляє видання LB.ua.

 

У зверненні, підписаному в.о. голови правління цього заводу О.Козьменком, стверджується, що директор ПАТ "Завод обважнювачів" Скиба Олександр Сергійович прибув до Мінська 15 листопада у відрядження на переговори з ВАТ "Мінський тракторний завод", з яким в українського підприємства існує договір про постачання продукції, що використовується в ливарному виробництві білоруського заводу.

 

За інформацією видання, Скиба вилетів з Києва до Мінська рейсом 15 листопада о 14:20 і прибув туди о 16:15 за місцевим часом. Пізніше він вийшов на зв'язок о 19:20 і повідомив, що збирається повертатися додому цього ж дня.

 

Проте наступного разу на зв'язок Скиба вийшов уже вранці: він зателефонував дружині з чужого білоруського номера й повідомив, що його затримали співробітники КДБ Білорусі.

 

"Намагаючись дізнатися долю нашого співробітника, я звернувся по телефону, знайденому в мережі Інтернет, до оперативного чергового Управління КДБ Білорусі в Мінську із запитом про затримання нашого співробітника. Чоловік, який представився заступником оперативного чергового, підтвердив мені факт тримання нашого співробітника в цьому закладі", – йдеться в листі.

 

 

При цьому представник КДБ Білорусі не повідомив обставин і мети затримання, пообіцявши передзвонити, якщо виникне така необхідність.

 

 


Лист на ім'я посла України в Мінську про затримання спецслужбами Білорусі Олександра Скиби


Кількість переглядів - 1659
20.11.2017 10:30
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги