УКРОПівець Віталій Мерінов - політик року в Івано-Франківську

 

 

Один з франківських ресурсів «GALKA.IF.UA» провів традиційне інтернет-голосування в проекті «Людина року». Прикарпатці обирали лідерів у 12 номінаціях та віддавали їм свої голоси. 

 

За більш ніж два тижні встигли проголосувати понад 42 тисячі людей, пише прес-служба УКРОПу.

 

У номінації «Політик року», обійшовши міського голову,  впевнену перемогу здобув укропівець Віталій Мерінов. Молодий, освічений та амбіційний політик, 4-разовий чемпіон світу з кікбоксингу, фіналіст першості Європи з боксу, чемпіон України з універсального бою, володар найвищої нагороди спецназу – крапового берету, голова громадської організації «Спільними Зусиллями»,  тренер клубу «СПЗ», учасник АТО, керівник Центру військової підготовки та інформації Олександра Шевченка, що пропагує здоровий спосіб життя, бере активну участь в житті міста та свого мікрорайону.

 

«Я щиро вдячний за кожен голос, який мені віддали люди. Це дуже почесне звання. Та обіцяю: зазнаватись не стану. Бо попереду ще дуже багато роботи. Адже політика – це не красиві слова та обіцянки, а щоденна клопітка праця. І наводити лад у країні потрібно з самого низу: від чистого відремонтованого під’їзду до боєздатної сильної армії та відповідальної влади»,- наголосив Віталій Мерінов.

 

Поруч із укропівцем, у номінації «Лідерство» переможцями стали організатори міжнародного мистецького фестивалю «Порто Франко» Роман Григорів, Ростислав Держипільський, Володимир Гайдар. Герой року – пожежник Ярослав Кучерявий. Відкриття 2017 – школяр Ернест Протас. Проголосували франківчани і за волонтерку Наталію Когут, комунальницю Руслану Василюк, науковця Максима Карпаша, медика Романа Фіщука,  акторку Ірму Вітовську, спортсмена Тараса Сапу, журналіста Романа Турія та скандального депутата Андріана Волгіна.


Кількість переглядів - 858
15.11.2017 07:33
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Аномальна правда
Душа і тіло