Богородчанське ПСГ реконструюють за 283 мільйони гривень

 

 

Філія «УМГ «Прикарпаттрансгаз» ПАТ «Укртрансгаз» визначила підрядника реконструкції газозбірного пункту Богородчанського ПСГ (І черга будівництва).

 

На торгах, які відбулися ще 1 лютого 2017 року, перемогло ТОВ «Газпромбудмонтаж» (м.Київ), пише Фіртка з посиланням на Галичину.

 

Підприємство запропонувало виконати реконструкцію за 283,5 млн. гривень.

 

Однак, після цього у переможця і замовника виникли суперечки стосовно підписання договору та календарного плану проведення робіт.

 

Після судових розглядів у кількох інстанціях 13 листопада 2017 року договір таки був укладений.

 

Планується, що реконструкція завершиться до 30 жовтня 2018 року.

 

За даними ЄДРПОУ, засновниками ТОВ «Газпромбудмонтаж» є троє осіб: жителька Хмельниччини Гонта Світлана Сергіївна, житель Львова Петренко Назарій Олександрович та житель Рогатинщини Собішкевич Іван Васильович.

 

За даними сайту Наші гроші, «Газпромбудмонтаж» заснував у 2010 році у м.Вишневе під Києвом Василь Шкробтак. Пізніше «Газпромбудмонтаж» змінив адресу реєстрації на м.Львів і змінив засновників, якими стали Назарій Петренко, Світлана Гонта, Руслан Калашник і Олег Галаган.

 

Руслан Калашник походить з м. Калуша Івано-Франківської області. Олег Галаган також свого часу був прописаний в Калуші. Уродженцем Калуського району був екс-президент «Укртрансгазу» Ігор Прокопів.

 

Раніше Прокопів очолював «Івано-Франківськгаз» (2003-2009), був депутатом Івано-Франківської міськради, керував міською організацією партії «Фронт Змін».

 

У лютому 2017 року Ігор Прокопів був звільнений з посади президента «Укртрансгазу» через виявлення порушень аудиторською компанією Deloitte&Touche.

 

Наразі Ігор Прокопів працює заступником Міністра енергетики та вугільної промисловості.

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Заступник міністра енергетики в Івано-Франківську обзавівся новою автівкою за 858 тисяч гривень

Насалик збирає земляків: заступником міністра енергетики та вугільної промисловості став прикарпатець Ігор Прокопів


Кількість переглядів - 487
14.11.2017 19:49
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ